اخبار فوری
  • 1400/08/30 - 20:36
  • تعداد بازدید خبر : 73
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

ویزیت رایگان در مدرسه زنده یاد فاطمه شریف پور روستای کفش کن محله اطاقور

بمناسبت هفته بسیج، به اهتمام کانون بسیج جامعه پزشکی، شبکه بهداشت و درمان لنگرود و بسیج سازندگی سپاه شهرستان، ویزیت رایگان بخش اطاقور به انجام رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ صبح امروز_یکشنبه ۳۰ آبان ماه سال ۱۴۰۰، به اهتمام کانون بسیج جامعه پزشکی، شبکه بهداشت و درمان و بسیج سازندگی سپاه ناحیه لنگرود و به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مستضعفان، ویزیت رایگان عمومی با حضور یک  پزشک ، ویزیت تخصصی با حضور ۵  متخصص داخلی، قلب، ارتوپدی، اطفال و زنان  و دندانپزشکی  در مدرسه شبانه روزی زنده یاد  شهیدفاطمه شریف پور روستای کفش کن محله از توابع شهر اطاقور برگزار شد.
در این برنامه  برای ۳۵۶ بیمار ویزیت عمومی و تخصصی و ۹۳ دانش آموز و عامه مردم خدمات دندانپزشکی ارایه شد .
سایر خدمات ارایه شده در این ویزیت شامل تزریقات، انجام تست کووید ۱۹_ اجرای واکسیناسیون کووید ۱۹ بصورت ثابت برای ۸  نفر از مراجعین، مشاوره تغذیه و روان برای ۳۶ نفر، بود که در این زمینه، برای نوجوانان و‌ دانش اموزان همراه با اهداء جوایز، اجرای مسابقه و برنامه های آموزشی همراه بوده است.

اعتبار ریالی هزینه شده برای دندانپزشکی دو میلیارد ریال و هزینه دارو نیز صد میلیون ریال بوده است که به همت خیرین سلامت، به صورت رایگان در اختیار بیماران و مراجعان قرار گرفت و کلیه خدمات ارایه شده در مجموع، اعتباری بالغ بر دو میلیارد و پانصد و پنجاه میلیون ریال ( ۲۵۵میلیون تومان)  در برداشته است.

لازم به ذکر است در انجام این برنامه ویزیت رایگان، دکتر الهام عاشوری _ مدیر شبکه بهداشت و درمان، دکتر پرویز محمدنژاد_نماینده مجلس شورای اسلامی، حجه الاسلام نقوی و حجه الاسلام دکتر امین ائمه جمعه لنگرود و اطاقور و سرهنگ امیری_ فرمانده سپاه ناحیه و جمعی از مسوولان شهرستان حضور داشتند. 

  • گروه خبری : لنگرود,واحدهای تابعه,شبکه های بهداشت لنگرود
  • کد خبر : 79631
سیده ایرانمهر صدرایی
خبرنگار

سیده ایرانمهر صدرایی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 19 مرداد 1400