جستجو:  
شنبه 9 مرداد 1400
تاریخ 1400/03/01     تعداد دفعات مشاهده 288 بار     ساعت 15:01:13     گروه خبری اخبار روابط عمومی دانشگاه

دکتر عباس صدیقی نژاد- معاون توسعه مدیریت، منابع برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از پروژه های عمرانی پورسینا از پروژه بازسازی و توسعه اتاق عمل جنرال و آی سی یو جراحی مغز و اعصاب بیمارستان پورسینا بازدید کرد.
تصویر


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا)؛ ظهر امروز دکتر عباس صدیقی نژاد - معاون توسعه مدیریت، منابع برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی بازدیدی، میزان پیشرفت دو پروژه بازسازی و توسعه اتاق عمل جنرال (شامل سالن،  ریکاوری و دو اتاق جراحی)  و آی سی یو جراحی مغز و اعصاب بیمارستان پورسینا را مورد ارزیابی قرار داد.
گفتنی است؛ به همت ریاست دانشگاه یک دستگاه آنژیوگرافی عروق محیطی و عروق مغزی به بیمارستان پورسینا اختصاص یافته است که با اتمام پروژه ها بازسازی اتاق عمل در این فضا جانمایی شده و به بهره برداری می رسد.
 در حال حاضر بیماران برای اینترویشن به تهران ارجاع داده می شوند اما با بهره برداری از آنژیوگرافی مذکور، بیمارستان پورسینا چهارمین مرکز در سطح کشور است که به این دستگاه مجهز خواهد بود و به نوبه خود گامی موثر در ارتقای خدمت رسانی به بیماران در استان گیلان است.
همچنین با بازسازی و تجهیز آی سی یو جراحی مغز و اعصاب نیز، 14 تخت به تخت های آی سی پورسینا اضافه شده  و  صف انتظار آی سی یو را در این مرکز کاهش می دهد.
شایان ذکر است ؛ پیش بینی می شود این پروژه ها که از سوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تامین اعتبار شده است تا پایان خرداد ماه سال جاری به اتمام برسند.