سایت اصلی دانشگاه |  سه شنبه 7 بهمن 1399 English
جستجو:  
سامانه ها
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  0
عضو :  0
کل مراجعات :  75673
امروز :  1
دیروز :  33
 

 

 "همه با هم برای تغذیه سالم و تامین امنیت غذایی خانواده در شرایط اپیدمی کرونا"

 

 
Rss
تصویر
13:06 1399/10/27
سوم جمادی الثانی مصیبتی بسیار بزرگ نصیب اهل بیت پیامبر ص شد و پاره تن رسول مظلومانه ، با جسمی مجروح به ملاقات پدر شتافت و مظلومی را با انبوهی از درد و غم تنها گذاشت .
تصویر
12:57 1399/10/17
با هماهنگی واحد بهداشت محیط ، جلسه شهرستانی ایمنی آب مقارن با ظهر امروز 17 دی ماه با حضور دکتر حامد ابراهیمی مدیریت شبکه بهداشت ودرمان صومعه سرا و نمایندگان ادارات و کارشناسان ستادی در مرکز بهداشت صومعه سرا برگزار شد .
تصویر
12:44 1399/10/17
به منظور ایجاد شرایط ایمن و بی خطر در جریان برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم صبح امروز 17 دی ماه کارشناسان واحد سلامت جوانان ، نوجوانان و مدارس ضمن حضور در حوزه امتحانی تولمات بر برگزاری امتحانات براساس دستورالعمل های بهداشتی نظارت کرده و نسبت به تکمیل چک لیست ها برابر مقررات اقدام کردند .
تصویر
توسط سرپرست مدیریت خدمات پشتیبانی دانشگاه صورت گرفت
14:27 1399/10/16
محمدعلی مقدم سرپرست مدیریت خدمات پشتیبانی و امور رفاهی دانشگاه صبح امروز 16 دی در صومعه سرا حضور یافت و از پروژه های در حال ساخت شبکه بهداشت ودرمان این شهرستان بازدید کرد .
تصویر
14:48 1399/10/13
روز جمعه 13 دی ماه 1398 به بدترین شکل ممکن با خبری بسیار دردناک و جگرسوز برای مردمان قهرمان پرور کشور عزیزمان آغاز شد . ((سردار سلیمانی به شهادت رسید .))
تصویر
10:09 1399/10/09
8 و 9 دی ماه یادآور حماسه روزهایی است که مردم عزتمند ایران اسلامی یک بار دیگر شعوربالای سیاسی خود را به جهانیان اثبات کردند و اجازه نداند اجانب و آشوب گران نقشه های شوم خود را پیش برند و نظام مقدس جمهوری اسلامی را با بحران های براندازانه مواجه سازند .
تصویر
13:45 1399/09/30
سالروز ولادت عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری سلام الله علیها ، روز پرستار است . قبل از همه گیری بیماری کرونا روز پرستار گرامی داشته می شد و سخن از زحمات و فداکاری های پرستاران بود اما کسی از نزدیک به سختی ها ، تلاش ها ، مرارت ها و ایثارگری های پرستاران واقف نبود کرونا که آمد مبتلایان به این بیماری و خانواده هایشان فهمیدند که پرستار کیست و چه می کند . آنجا که حتی خانواده ها از نزدیک شدن به عزیزانشان می ترسیدند این فرشتگان آسمانی سپیدپوش ساکن زمین بودند که بر بالین دردمندان حاضر می شدند و باجانفشانی سعی در کاهش آلام بیماران داشتند.در شرایط کنونی دیگر کمتر کسی پیدا می شود که پرستار را نشناسد و کارش را نداند و به اهمیت کار ایشان پی نبرده باشد . پرستار برگزیده ای است که خداوند رحمان بوسیله او بندگان رنجور و بیمار خود را اگر صلاح بداند از رنج بیماری شفا عنایت می کند و سلامتی را به آنان برمی گرداند . پرستار هنگام خدمت شریف ترین وبرترین لحظات عمرخود را سپری می کند واز جمله محبوب ترین افراد نزد خداست . چه با مسماست لقب مدافع سلامت برای پرستار و چه باشکوه است مقام شهدای مدافع سلامت . هفته گرامی داشت پرستار به یاد فداکاری های حضرت زینب س بر سپیدپوشان عاشق مدافع سلامت مبارک باد . روابط عمومی شبکه بهداشت صومعه سرا
تصویر
11:37 1399/09/19
طرح غربالگری مرحله چهارم کووید 19 موسوم به طرح شهید قاسم سلیمانی همچنان در صومعه سرا ادامه دارد و بهورزان خانه های بهداشت با همیاری نیروهای بسیجی در روستاها برای شناسایی بیماران یا موارد مشکوک به بیماری تلاش می کنند .
 
 
اخبار دانشگاه
Rss
در پی اجرای موفق طرح محله محور شهید حاج قاسم سلیمانی؛
در بازدید سرزده رییس دانشگاه از مرکز دانشگاهی پورسینا رشت صورت گرفت؛
 
     
دسترسی سریع

جهت نصب و آموزش شبکه اجتماعی سلامت  اولسلام بر روی لینک تصویر کلیک نمایید