سایت اصلی دانشگاه |  چهارشنبه 8 بهمن 1399 English
جستجو:  
سامانه ها
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  0
عضو :  0
کل مراجعات :  75701
امروز :  2
دیروز :  27
 

 

 "همه با هم برای تغذیه سالم و تامین امنیت غذایی خانواده در شرایط اپیدمی کرونا"

 

 
Rss
تصویر
13:06 1399/10/27
سوم جمادی الثانی مصیبتی بسیار بزرگ نصیب اهل بیت پیامبر ص شد و پاره تن رسول مظلومانه ، با جسمی مجروح به ملاقات پدر شتافت و مظلومی را با انبوهی از درد و غم تنها گذاشت .
تصویر
12:57 1399/10/17
با هماهنگی واحد بهداشت محیط ، جلسه شهرستانی ایمنی آب مقارن با ظهر امروز 17 دی ماه با حضور دکتر حامد ابراهیمی مدیریت شبکه بهداشت ودرمان صومعه سرا و نمایندگان ادارات و کارشناسان ستادی در مرکز بهداشت صومعه سرا برگزار شد .
تصویر
12:44 1399/10/17
به منظور ایجاد شرایط ایمن و بی خطر در جریان برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم صبح امروز 17 دی ماه کارشناسان واحد سلامت جوانان ، نوجوانان و مدارس ضمن حضور در حوزه امتحانی تولمات بر برگزاری امتحانات براساس دستورالعمل های بهداشتی نظارت کرده و نسبت به تکمیل چک لیست ها برابر مقررات اقدام کردند .
تصویر
توسط سرپرست مدیریت خدمات پشتیبانی دانشگاه صورت گرفت
14:27 1399/10/16
محمدعلی مقدم سرپرست مدیریت خدمات پشتیبانی و امور رفاهی دانشگاه صبح امروز 16 دی در صومعه سرا حضور یافت و از پروژه های در حال ساخت شبکه بهداشت ودرمان این شهرستان بازدید کرد .
تصویر
14:48 1399/10/13
روز جمعه 13 دی ماه 1398 به بدترین شکل ممکن با خبری بسیار دردناک و جگرسوز برای مردمان قهرمان پرور کشور عزیزمان آغاز شد . ((سردار سلیمانی به شهادت رسید .))
تصویر
10:09 1399/10/09
8 و 9 دی ماه یادآور حماسه روزهایی است که مردم عزتمند ایران اسلامی یک بار دیگر شعوربالای سیاسی خود را به جهانیان اثبات کردند و اجازه نداند اجانب و آشوب گران نقشه های شوم خود را پیش برند و نظام مقدس جمهوری اسلامی را با بحران های براندازانه مواجه سازند .
تصویر
13:45 1399/09/30
سالروز ولادت عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری سلام الله علیها ، روز پرستار است . قبل از همه گیری بیماری کرونا روز پرستار گرامی داشته می شد و سخن از زحمات و فداکاری های پرستاران بود اما کسی از نزدیک به سختی ها ، تلاش ها ، مرارت ها و ایثارگری های پرستاران واقف نبود کرونا که آمد مبتلایان به این بیماری و خانواده هایشان فهمیدند که پرستار کیست و چه می کند . آنجا که حتی خانواده ها از نزدیک شدن به عزیزانشان می ترسیدند این فرشتگان آسمانی سپیدپوش ساکن زمین بودند که بر بالین دردمندان حاضر می شدند و باجانفشانی سعی در کاهش آلام بیماران داشتند.در شرایط کنونی دیگر کمتر کسی پیدا می شود که پرستار را نشناسد و کارش را نداند و به اهمیت کار ایشان پی نبرده باشد . پرستار برگزیده ای است که خداوند رحمان بوسیله او بندگان رنجور و بیمار خود را اگر صلاح بداند از رنج بیماری شفا عنایت می کند و سلامتی را به آنان برمی گرداند . پرستار هنگام خدمت شریف ترین وبرترین لحظات عمرخود را سپری می کند واز جمله محبوب ترین افراد نزد خداست . چه با مسماست لقب مدافع سلامت برای پرستار و چه باشکوه است مقام شهدای مدافع سلامت . هفته گرامی داشت پرستار به یاد فداکاری های حضرت زینب س بر سپیدپوشان عاشق مدافع سلامت مبارک باد . روابط عمومی شبکه بهداشت صومعه سرا
تصویر
11:37 1399/09/19
طرح غربالگری مرحله چهارم کووید 19 موسوم به طرح شهید قاسم سلیمانی همچنان در صومعه سرا ادامه دارد و بهورزان خانه های بهداشت با همیاری نیروهای بسیجی در روستاها برای شناسایی بیماران یا موارد مشکوک به بیماری تلاش می کنند .
Rss
در جلسه شورای فنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛
در پی اجرای موفق طرح محله محور شهید حاج قاسم سلیمانی؛
در بازدید سرزده رییس دانشگاه از مرکز دانشگاهی پورسینا رشت صورت گرفت؛
دسترسی سریع

جهت نصب و آموزش شبکه اجتماعی سلامت  اولسلام بر روی لینک تصویر کلیک نمایید