چهارشنبه 26 خرداد 1400
 
 
معرفی مرکز
چاپ
 

مرکز تحقیقات پوست به منظور گسترش پژوهش در زمینه بیماری های پوستی در سال 1390 در بخش پوست بیمارستان رازی تاسیس گردید. مرکز تحقیقات پوست مجهز به 2 کامپیوتر همراه با خط اینترنت، پرینتر و اسکنر، LCD و میز مذاکره است. مرکز تحقیقات دارای موافقت دانشگاهی بوده و در روز های شنبه و چهارشنبه از حضور کارشناس معاونت تحقیقات سود می برد.

 مرکز تحقیقات پوست زیر مجموعه از بخش پوست در بیمارستان رازی رشت است که بخش پوست در بالای آزمایشگاه بیمارستان ( ساختمان 2 طبقه 2 ) قرار دارد. در این بخش گروه پوست دانشگاه علوم پزشکی گیلان فعالیت می کنند که 2 نفر از آنها دانشیار (خانم دکتر علیزاده و آقای دکتر درجانی ) و سه نفر استادیار (خانم دکتر رفیعی ، آقای دکتر افتخاری، و آقای دکتر قرایی نژاد ) هستند. بخش دارای 1 اتاق برای ایزوله و 4 اتاق بستری ( مجموعا20 تخت ) می باشد . بخش دارای یک اتاق قارچ شناسی و لامپ تشخیصی وود و یک اتاق پاتولو‍ژی با دو میکروسکوپ 2 چشمی و یک میکروسکوپ 3 چشمی جهت آموزش رزیدنتی می باشد. 

بخش دارای یک اتاق عمل سر پایی با 3 تخت می باشد. و در آن اقداماتی چون تزریق در ضایعه ، نمونه برداری ، کرایوتراپی ، رادیو فرکوئنسی، لیزرCO2 فراکشنال و تخریبی ، سابسیژن ، میکرونیدلینگ ، و جراحی ضایعات خوش خیم و بدخیم و انواع فلپ و گرافت انجام می گردد.

بخش مجهز به اتاق فتوتراپی PUVA به شکل ایستاده برای کل بدن و موضعی می باشد . در مجاورت آن اتاق درماتوسکوپی با 2 تخت برای انجام درماتوسکوپی و انجام پروسیجر های زیبایی مثل تزریق فیلر و بو تاکس جود دارد.

بخش دارای یک سالن آموزشی بوده که مجهز به تخته و وایت برد ، پرده نمایش ، ویدیو پروژکتور و میکروسکوپ است.

بخش اصلی دو اتاق مجزا برای اساتید خانم و آقا می باشد که برای هر کدام از اساتید کامپیوتر و اینترنت شخصی وجود دارد.

تاریخ آخرین به روزرسانی : 1398/05/30
 
     
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  0
عضو :  0
کل مراجعات :  225
امروز :  1
دیروز :  0