جستجو:  
پنجشنبه 26 فروردین 1400
تاریخ 1399/12/12     تعداد دفعات مشاهده 49 بار     ساعت 10:06:05     گروه خبری معاونت تحقبقات و فناوری

فصلنامه علمی « مطالعات اتدازه گیری و ارزشیابی آموزشی» وابسته به سازمان سنجش کشور آمادگی خود را جهت پذیرش و چاپ مقالات پژوهشگران اعلام می دارد.
تصویر

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛

فصلنامه علمی «مطالعات اتدازه گیری و ارزشیابی آموزشی» وابسته به سازمان سنجش کشور با هدف اشاعه اطلاعات تخصصی و تبادل اطلاعات بین پژوهشگران و متخصصان منتشر می شود.

اساتید، پژوهشگران و دانشجویان می توانند مقالات خود در حوزه های موضوعی: سنجش و اندازه‌گیری آموزش عالی، نظام تضمین کیفیت در آموزش عالی، ارزشیابی و مدیریت عملکرد نظام آموزش عالی، روان‌سنجی و کاربردهای آن در آموزش عالی، ارزشیابی ساختارها و نظام‌های سنجش، آزمون‌های دانش و مهارت، استعداد و صلاحیت، توسعۀ فناوری اطلاعات و ارتباطات در سنجش و ارزشیابی، مطالعات تطبیقی در حوزه سنجش و اندازه‌گیری و ارزشیابی آموزشی، آزمون‌های ورودی آموزش عالی، رویکردها و روش‌ها در سنجش و ارزشیابی آموزشی، آزمون‌های شغلی و حرفه‌ای، مبانی و نظریه‌ها در سنجش و اندازه‌گیری، روش‌شناسی تحقیقات در سنجش و ارزیابی، سنجش و اندازه‌گیری در عمل (ساخت مقیاس‌ها و انواع اندازه‌گیری) را به سامانه فصلنامه به نشانی: http://jresearch.sanjesh.org ارسال نمایند. 

لازم به ذکر است؛ دسترسی به مقاله‌های فصلنامه علمی «مطالعات اندازه‌گیری و ارزشیابی آموزشی» آزاد است. این نشریه در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، پایگاه اطلاعات نشریات کشور (مگیران)، پایگاه مجلات تخصصی نور و پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی نمایه می‌شود.