جستجو:  
پنجشنبه 26 فروردین 1400
تاریخ 1399/12/09     تعداد دفعات مشاهده 51 بار     ساعت 13:11:46     گروه خبری معاونت تحقبقات و فناوری

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان کارگاه مجازی "آشنایی با برنامه پزشک پژوهشگر" ویژه دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی و دستیاران مستعد ورود به برنامه پزشک پژوهشگر را در تاریخ 10 اسفندماه سال جاری برگزار می کند.
تصویر

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛ در راستای تحقق اهداف وزارت بهداشت و درمان جهت توسعه و ارتقا کیفی تحقیقات کشور از طریق اجرای برنامه پزشک پژوهشگر، معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز به منظور معرفی این برنامه و تشویق دانشجویان واجد شرایط (استعداد درخشان) اقدام به برگزاری کارگاه مجازی پزشک پژوهشگر نموده است. 

این کارگاه توسط دکتر آبتین حیدرزاده- مشاور معاونت تحقیقات وزارت بهداشت در امور پزشک پژوهشگر (مدرس کارگاه) برگزار می گردد و زمان برگزاری ساعت 16 الی 18 روز یکشنبه 10 اسفندماه جاری می باشد. 

از این رو دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی و دستیاران مستعد ورود به برنامه پزشک پژوهشگر می توانند جهت شرکت در کارگاه مذکور صرفاً از طریق آدرس زیر اقدام نمایند.

آدرس اسکای روم: https://www.skyroom.online/ch/gums/pezeshk

لازم به ذکر است: درج کامل نام و نام خانوادگی (فارسی)، کدملی، پست الکترونیـک (E-mail) و شماره تماس در قسـمت "پیـام" Sky Room  جهت صدور گواهی شرکت در کارگاه الزامی است.