جمعه 28 خرداد 1400
EN
منو
 
 
 
درمانی
چاپ

واحد سلامت و بهداشت روان :

توجه به سلامت و بهداشت روان جهت سلامت فکر و سازگاری فرد با محیط و اطرافیانش امری ضروری است . در این راستا مدیران بیمارستان پورسینا نیز با توجه به این مهم از تیر ماه سال جاری به عنوان تنها بیمارستان گیلان اقدام به راه اندازی واحد "سلامت روان" نمودند. این واحد هم اکنون در ساختمان مدارک پزشکی- جنب واحد مددکاری دایر بوده و شما می توانید در صورت تمایل جهت  بهره مندی از خدمات آن،  موضوع را با سرپرستار بخش مربوطه در میان بگذارید و یا با  تلفن :  09116287834 داخلی 399 تماس بگیرید.

 

واحد رسیدگی به شکایات ، پیشنهادات و انتقادات ؛

اتخاذ هر گونه خط مشی و تصمیم گیری مرتبط به خدمات بهداشتی درمانی، در نهایت بر جان و زندگی بیماران مؤثر است. در مرکز آموزشی درمانی پورسینا نیز جهت ارتقاء پاسخگویی و ایجاد رضایتمندی بیماران از نحوه خدمات بهداشتی درمانی و برداشتن بن بست هایی که متاسفانه در  برخی موارد و بنا به سرویس دهی نا مطلوب بر سر راه مراجعین قرار می گیرد ، مسئولین این مرکز در سال 90 در صدد راه اندازی واحد رسیدگی به شکایات، پیشنهادات و انتقادات برآمدند. این واحد هم اکنون در بلوک 5 دایر می باشد.

شما می توانید ، پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود را از طریق ؛ مراجعه مستقیم به واحد مربوطه ، تلفن داخلی 210 یا ایمیل poursina@gums.ac.ir   و یا صندوق های انتقادات و پیشنهادات موجود در  بیمارستان ارسال نمائید.

(کلینیک امام رضا (ع 


این کلینیک در سال 1385 به منظور ارتقای فرایند درمان، با حضور بیش از 50 پزشک متخصص و فوق تخصص ( ارتوپدی، جراحی اعصاب، گوارش، ترمیمی، غدد، جراحی عمومی، جراحی توراکس، بیهوشی، داخلی ، داخلی اعصاب و کلیه و مجاری ادراری ) در محوطه بیمارستان، جنب واحد تصویربرداری با ورودی مستقل از خیابان پرستار ( روبروی اداره کل بهزیستی ) ، راه اندازی گردید.

کلینیک مرکز آموزشی درمانی پورسینا، همه روزه به جز ایام تعطیل و عصر روزهای پنج شنبه از ساعت 8 صبح الی 8 شب آماده خدمت رسانی می باشد. گفتنی است انجام بخیه، گچ گیری، نوار قلب و عضله از سایر کارهای قابل توجه در این کلینیک است.

شما می توانید جهت گرفتن نوبت و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره 013-33311470-1 یا داخلی 260 تماس بگیرید.

تاریخ آخرین به روزرسانی : 1397/03/28
 
     
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  0
عضو :  0
کل مراجعات :  2724
امروز :  2
دیروز :  0