تاریخ 1400/04/01     تعداد دفعات مشاهده 752 بار     ساعت 10:27:48     گروه خبری اخبار روابط عمومی دانشگاه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه منابع لازم برای تکمیل پروژه های عمرانی مهیا و تاکنون کمبودی در این رابطه وجود نداشته است، گفت: باید تلاش ها برای تکمیل و نهایی شدن پروژه های عمرانی در حوزه سلامت گیلان مضاعف شود.
تصویر


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب‌دا)، صبح امروز شورای فنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، معاونین و جمعی از مدیران در سالن اجلاس حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.

دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این نشست با اشاره به پروژه های مشترک این دانشگاه با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا سپاه، اظهار کرد: مراکز آموزشی درمانی پورسینا و رازی و همچنین دانشکده پزشکی سایت لاکان باید برای احداث به قرارگاه خاتم‌الانبیا سپاه واگذار شود.

وی با اشاره به ضرورت اتمام پروژه های حوزه سلامت در گیلان، افزود:  طرح ها و پروژه های توسعه درمانی در شهرستان های بندرانزلی و صومعه سرا و همچنین ۱۷ شهریور در رشت باید به صورت سه شیفته فعال باشند تا سریعا به اتمام برسند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین بر لزوم آماده سازی فضای فیزیکی استقرار تجهیزات تصویربرداری جدید در مرکز آموزشی درمانی پورسینا رشت تاکید کرد.

دکتر سالاری همچنین بر لزوم تامین مسکن پزشکان فول تایم در تمام شهرستان ها تاکید کرد و گفت: علاوه بر تکمیل پروژه های احداث مسکن پزشکان متخصصین در شهرستان ها باید مسکن های دانشگاه از تکلف افرادی که استفاده مناسب نمی‌کنند گرفته و در اختیار پزشکان فول تایم قرار بگیرد.

وی با اشاره به افتتاح یک هزار طرح عمرانی بزرگ در یکی از استان های برخوردار کشور، خاطرنشان کرد: در استان کم برخورداری نظیر گیلان تلاش ها نباید توسط عده‌ای معدود انجام شود بلکه همه باید با یکدیگر تلاش کرده تا پروژه های نیمه کاره و در دست تکمیل، نهایی و در فاز افتتاح قرار بگیرند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه منابع لازم برای تکمیل پروژه های عمرانی مهیا و تاکنون کمبودی در این رابطه وجود نداشته است، گفت: باید تلاش ها برای تکمیل و نهایی شدن پروژه های عمرانی در حوزه سلامت گیلان مضاعف شود.

گفتنی است در این نشست، پروژه های شاخص عمرانی و فنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از شمال تا جنوب و همچنین از شرق تا غرب استان مورد بررسی و پیشرفت های فیزیکی و موانع تکمیل آنها مورد ارزیابی قرار گرفت.

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :