تاریخ 1400/03/29     تعداد دفعات مشاهده 481 بار     ساعت 15:06:57     گروه خبری اخبار روابط عمومی دانشگاه

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تقدیر و تبریک به خالقان حماسه ۲۸ خرداد، گفت: حضور ملت در انتخابات لبیک به ندای مقام معظم رهبری بود و موجب تقویت اقتدار و عزت ملی شد.
تصویر


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، (وب دا)؛ دکتر ارسلان سالاری-رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان با صدور پیامی ضمن تقدیر و تحسین از خلق حماسه کم نظیر و مثال‌زدنی ملت ایران در انتخابات روز گذشته، این پیروزی مثال زدنی و ارزشمند را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت شریف ایران و منتخبان مردم، تبریک گفت.

در متن پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است:

۲۸ خرداد امسال نقطه عطفی در خلق حماسه حضور و به فعلیت درآمدن جمهوریت در نظام مقدس جمهوری اسلامی است و ملت ایران در این انتخابات سرنوشت ساز با مشارکت موثر و آگاهانه خود صفحه زرین دیگری را در تاریخ گهربار ایران اسلامی رقم زدند و به مشروعیت نظام روحی تازه دمیدند.
حضور سرنوشت‌ساز ملت شریف و خالقان حماسه ۲۸ خرداد نشان داد که نظام سلطه گری رسانه های معاند و اسارت گرفتن مردم با اعمال اغواگرایانه به اتمام رسیده و تهدیدات داخلی و بیرونی و کنش‌های مداخله جویانه مستکبران متخاصم نمی‌تواند جلوی اراده ملت ایران را بگیرد.
اهتمام ملت بزرگ ایران اسلامی در تحقق مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات ریاست جمهوری، میان دوره ای مجلس شورای اسلامی، میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری و همچنین شوراهای شهرها و روستاها بار دیگر لبیکی جاودانه و آگاهانه به ندای ولی امر مسلمین بود و بدون شک موجب تقویت اقتدار و عزت ملی در جمهوری اسلامی ایران شد.
اینجانب ضمن تقدیر و تحسین از حضور و مشارکت حداکثری ملت آگاه، شجاع و همیشه در صحنه ایران اسلامی به جهت خلق حماسه مثال زدنی و همچنین از دست اندرکاران برگزاری انتخابات اخیر، این پیروزی آگاهانه و عزت مدارانه را به مقام معظم رهبری، ملت شریف و بزرگ ایران و منتخبان ملت به ویژه جامعه سلامت کشور و استان گیلان تبریک و تهنیت عرض کرده و از خداوند منان توفیقات روز افزون را مسئلت دارم.دکتر ارسلان سالاری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :