تاریخ 1399/12/02     تعداد دفعات مشاهده 911 بار     ساعت 11:35:01     گروه خبری اخبار روابط عمومی دانشگاه

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری طی گفت و گویی، از زحمات کادر بهداشت و درمان تقدیر کرد و از مردم به‌ویژه گیلانیان خواست ضمن توجه به دستورات و پروتکل‌های وزارت بهداشت، به آن‌ها عمل کنند.
تصویر

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ آیت‌الله سید علی حسینی اشکوری- نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری، امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به سالگشت شیوع ویروس کرونا در گیلان و تقدیر از زحمات بی‌شائبه کادر بهداشت و درمان، اظهار کرد: چرخه زندگی، چرخه آزمون و امتحان است و در این چرخه، زمانی حوادثی پیش می‌آید که انسان را در معرض امتحان قرار می‌دهد.

وی شیوع ویروس کرونا در جهان و ایران را عام البلایا برشمرد و افزود: گسترش شیوع کرونا در جهان به‌ویژه ایران یکی از بزرگ‌ترین بلیه به شمار می‌رود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تقدیر از کادر بهداشت و درمان در مقابله و مدیریت بیماری کرونا، خاطرنشان کرد: کادر بهداشت و درمان در مقابله با بیماری کرونا بسیار خوش درخشید و وظیفه شغلی و انسانی خود را به نحو احسن انجام داد.

آیت‌الله اشکوری با اشاره به حضور بی بدیل کادر بهداشت و درمان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا، تصریح کرد: کادر بهداشت و درمان طی یک سال اخیر در مقابله با کرونا از هیچ‌گونه مجاهدتی دریغ نورزید و در این مسیر، شهدایی را در راه نجات مردم، تقدیم کرد.

وی با تأکید بر اینکه باید قدردان زحمات کادر بهداشت و درمان بود، یادآور شد: همه ملت باید قدردان زحمات کادر بهداشت و درمان، شهدای خدمت عرصه سلامت و خانواده‌های آن‌ها باشند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با مروری بر شمار بالای شهدای خدمت در گیلان، گفت: شهدای سلامت ما در برابر کرونا و به جهت نجات جان هم نوعان خود مظلومانه به شهادت رسیدند.

آیت‌الله اشکوری، بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جدی گرفتن شیوه‌نامه‌ها تأکید کرد و ادامه داد: از تمامی مردم به‌ویژه گیلانیان می‌خواهم ضمن توجه به دستورات و پروتکل‌های وزارت بهداشت، به آن‌ها عمل کنند.

وی در پایان سخنان خود، تمام هشدارهای وزارت بهداشت و اعمال محدودیت‌ها در جامعه را به نفع مردم دانست و اذعان داشت: اگر وزارت بهداشت مضایقی را برای ما ایجاد می‌کند برای حفظ و صیانت ما و کاهش وارد آمدن آسیب از این بلیه است و ما باید ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی قدردان مدافعان سلامت نیز باشیم.

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :