جستجو:  
چهارشنبه 6 مرداد 1400
تاریخ 1400/03/14     تعداد دفعات مشاهده 29 بار     ساعت 12:00     گروه خبری اخبار IT

مدیرآمار و فناوری اطلاعات دانشگاه طی پیامی قیام 15 خرداد ،جنبش ماندگار و تاثیر گذار را خدمت جامعه دانشگاهی تسلیت و تعزیت گفت .
تصویر

به گزارش روابط عمومی مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه مهندس حمیدخردادی ، مدیرآمار و فناوری اطلاعات دانشگاه طی پیامی فرارسیدن قیام خونین 15 خرداد را تبریک گفت .

متن پیام بدین شرح است :

پانزدهم خرداد ماه طلیعه نهضت اسلامی و نقطه عطفی در تاریخ مقاومت و انقلاب ملت بزرگ اسلام و شروع خروش امت مسلمان به رهبری روحانیت مبارز و راستین است که با اندیشه های ناب امام راحل پیوند ناگسستنی دارد و یادآور رشادت های ایثار و جانفشانی ملتی است که از قدرتهای پوشالی نهراسیده و طلوع خورشید انقلاب را دراندیشه های زلال خود به نظاره نشستند . 

پانزدهم خرداد بذری بود که به دست باغبان پیر انقلاب در روح و جان آحاد ملت افشانده شد و امروز ما وارث آن نهال و میراث گرانبها هستیم و وظیفه سنگین محافظت و پیراستن و آراستن شجره طیبه را برعهده داریم.

اینجانب فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به جامعه دانشگاهی تسلیت و تعزیت عرض نموده و امیدوارم با پاسداری از آرمان‌های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و ادامه دادن راه شهدای انقلاب، زیر پرچم و فرامین مقام معظم رهبری در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سرافرازی و سربلندی ایران عزیز اسلامی بیش از پیش تلاش کنیم.