جستجو:  
چهارشنبه 6 مرداد 1400
 
 
درخواست زیر دامنه
چاپ
واحدهای تابعه دانشگاه در صورت تقاضای زیر دامنه ای از دانشگاه برای سایت اختصاصی خود می توانند درخواست خود را به مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه تحویل نمایند .بدیهی است پس از بررسی درخواست و موافقت اولیه این مدیریت اقدامات لازم صورت می پذیرد .به عنوان نمونه زیر دامنه های تعریف شده در دانشگاه به شرح ذیل می باشند :

1) انتخاب واحد اینترنتی دانشجویان

از شهریور 1386 این دانشگاه با راه اندازی سیستم نرم افزاری مدیریت آموزشی (سما) با آدرس اینترنتی : http://sama.gums.ac.ir اقدام به ارائه سرویس های تحت وب از قبیل انتخاب واحد دانشجویی ، مشاهده کارنامه تحصیلی و... از طریق اینترنت را نموده است.

2) ثبت نام اینترنتی استخدام دانشگاه

ازمهر ماه 1386 دانشگاه با راه اندازی سایت https://www.gums.ac.ir/gozinesh  اقدام به ثبت نام متقاضیان استخدام از طریق اینترنت را نمود و هم اکنون همه ساله متقاضیان از این طریق به ثبت نام اقدام می ورزند.

3) ثبت نام اینترنتی در دوره های باز آموزی ویژه پزشکان

از اردیبهشت 1387 با راه اندازی سیستم نرم افزاری تحت وب دفتر آموزش مداوم با آدرس اینترنتی : https://www.gums.ac.ir/cme ، ثبت نام در دوره های باز آموزی پزشکان از این طریق انجام می پذیرد.

4)نرم افزار ارزشیابی اعضا هیئت علمی

5)نرم افزار سامانه های داده های پژوهشی

برنامه جامع راه‌اندازی سامانه مدیریت اطلاعات علم و فنآوری (بخش سلامت) در راستای ایجاد درگاهی واحد جهت دسترسی به کلیه اطلاعات علمی و پژوهشی کشور در زمینه سلامت می باشد. این برنامه شامل طرحهای تحقیقاتی - فهرست پایان نامه ها - فهرست نشریات موجود در دانشگاه - فهرست کتابهای منتشر شده و فهرست همایشهای منتشر شده در دانشگاه می باشد . این نرم افزار با آدرس اینترنتی http://www.rds.gums.ac.ir قابل دستیابی می باشد .

6)نرم افزار اتوماسیون اداری

سیستم ثبت- ضبط و پیگیری مکاتبات داخل سازمانی می باشد و با آدرس اینترنتی http://at.gums.ac.ir قابل دستیابی می باشد .
تاریخ آخرین به روزرسانی : 1400/03/18