جستجو:  
چهارشنبه 6 مرداد 1400
 
 
معرفی
چاپ
تاریخچه تشکیل وب سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان
 
 وب سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بهمن ماه 1378 همزمان با راه اندازی مرکز اینترنت دانشگاه، ایجاد و در فروردین 1379 با آدرس www.gums.ac.ir با هدف آشنایی عموم مردم با ساختار و شرح وظایف دانشگاه و دانشکده ها و بیمارستانهای تابعه آن به زبان انگلیسی بر روی وب انتشار یافت.
به جهت ارتقاء در بروز رسانی اطلاعات آن با توجه به گستردگی این دانشگاه و واحدهای تابعه آن نیاز به ایجاد یک کمیته متشکل از نمایندگانی از واحدهای مختلف احساس شد که به همین منظور با نظر معاون پژوهشی  کمیته ای با نام کمیته ارتقاء مستمر وب سایت دانشگاه در اردیبهشت 1382 تشکیل گردید . که با کمک این کمیته و تشکیل زیر کمیته تخصصی طراحان وب سایت و جمع آوری گسترده اطلاعات در خصوص هر واحد (دانشکده - معاونت) این سایت به زبان فارسی ارتقاء و در دی ماه 1383 در اینترنت انتشار یافت .
پس از آن با توجه به نیاز روز و داینامیک بودن وب سایت از لحاظ آن که هر نماینده بتواند جهت بروز رسانی اطلاعات واحد خود ، مستقیما با وب سایت ارتباط داشته باشد از مرداد 1384سایت به شکل پویا با امکانات بهره برداری از بانک هایی نظیر بانک اطلاعات پزشکان ، داروخانه ها و.... ارتقا یافت .
در نهایت در آذر ماه 1389 به شکل یک پورتال یکپارچه با ویژگی امکان واگذاری وب سایت جداگانه ویژه مراکز تابعه دانشگاه تحت عنوان زیرپورتال تبدیل گردید که هم اکنون 139 زیرپورتال را دارا می باشد.

تاریخ آخرین به روزرسانی : 1399/09/08
 
     
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  0
عضو :  0
کل مراجعات :  3061
امروز :  1
دیروز :  1