جمعه 27 فروردین 1400
EN
تاریخ 1399/12/07     تعداد دفعات مشاهده 100 بار     ساعت 11:00     گروه خبری دانشکده بهداشت

جشن میلاد سراسر خیر و برکت امام المتقین، امیرالمومنین حضرت امام علی (ع)، و روز پاسداشت جایگاه مردان و پدران، با حضور دکتر مهدی شیرزاد سیبنی رییس دانشکده بهداشت، معاونین، اعضای هیئت علمی، مسئول نهاد مقام معظم رهبری و کارمندان دانشکده بهداشت برگزار گردید.
تصویر

در این مراسم که روز چهارشنبه 99/12/6 ساعت ۱۰ صبح در سالن همایش های دانشکده بهداشت رشت برگزار گردید، حجت‌الاسلام والمسلمین رمضانزاد مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده بهداشت، ضمن تبریک میلاد میلاد با سعادت امیرالمومنین حضرت علی (ع) همچنین روز پاسداشت مقام مرد و جایگاه والای پدران، به بیان ویژگی ها و فضائل حضرت علی (ع) پرداخته و ایشان را بهانه ای برای خلقت و مصداق رحمت خداوند بر خلائق خواندند.

ایشان در ادامه ضمن گرامیداشت روز مرد و مقام پدران، حضرت علی (ع) را الگوی کامل الهی خوانده و پیروی از راه آن بزرگوار را، راهی برای دستیابی به سعادت مطلق دنیا و آخرت برای همگان دانستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین رمضانزاد ابراز امیدواری نمودند که امت اسلامی شیوه و روش زندگانی حضرت علی (ع) را الگو و سرمشق زندگی خود قرار دهند و آرمان عدالت خواهی، مبارزه با ظلم و تاریکی ها و گسترش مهر و محبت و عشق و حفظ کرامت انسانی آن بزرگ مرد عالم خلقت را با شناخت دنبال کنند.

در ادامه این مراسم، مدیحه سرایی و مولودی خوانی در وصف فخر عالمین حضرت امام علی (ع) صورت پذیرفت.

لازم به ذکر است که این مراسم با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی برگزار گردید.