جستجو:  
یکشنبه 10 مرداد 1400
Demo2 third Demo2 third Demo2 third Demo2 third Demo2 third Demo2 third
معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

سامانه ها  
 
 
     
Rss
تصویر
 همزمان با هفته ی جهانی تغذیه با شیر مادر
07:00 1400/05/10
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اهمیت تاثیر تغدیه ی کودکان با شیر مادر گفت: محافظت از تغذیه با شیر مادر یک مسئولیت مشترک همگانی است. به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه، دکتر آبتین حیدرزاده همزمان با فرارسیدن هفته ی جهانی تغذیه با شیر مادر_ ۱۰ تا ۱۶ مرداد_ شیر مادر را یکی از اساسی ترین موارد تامین کننده ی سلامت کودکان برشمرد و اظهار داشت: محافظت از تغذیه با شیر مادر یک مسئولیت مشترک همگانی است و این امر به تضمین بقا، سلامتی و رفاه فرزندان و خانواده های آنها کمک می کند و در دستیابی به اهداف توسعه پایدار نقش کلیدی دارد.
تصویر
معاون بهداشتی دانشگاه علوم‌ پزشکی گیلان تاکید کرد
07:00 1400/05/10
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اعلام روند صعودی مبتلایان به کووید ۱۹ در استان گفت: کاهش تماس افراد، راهکار کنترل ویروس در وضعیت کنونی است. به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه، دکتر آبتین حیدرزاده که صبح شنبه از آستارا در وبینار با مدیران شبکه های بهداشت و درمان شهرستان ها حضور یافت، با اشاره به وضعیت شیوع کرونا در سطح استان اظهار داشت: متاسفانه روند موارد سرپایی و موارد بستری در استان صعودی است و این روند در اوج قرار دارد.
تصویر
در اجرای فرایند واکسیناسیون کووید ۱۹
10:00 1400/05/06
عملکرد گیلان توسط معاونت بهداشت وزارت بهداشت و درمان مورد تقدیر قرار گرفت .گیلان با تزریق بیش از ۴۳۹ هزار دُز واکسن کووید ۱۹، جزو ۱۰ استان برتر کشور در اجرای فرایند واکسیناسیون کووید ۱۹ قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه، در جلسه ی وبیناری با معاون بهداشت وزارت بهداشت و درمان که همزمان با همه ی استان ها عصر چهارشنبه برگزار شد، وضعیت گیلان از لحاظ اجرای فرایند واکسیناسیون بسیار خوب با رشد بسیار مطلوب ارزیابی شد.
تصویر
طی دیدار معاونت بهداشتی دانشگاه با مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان
10:00 1400/05/06
در آستانه ی عید غدیرخم؛‌طی دیدار معاونت بهداشتی دانشگاه با مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان،همکاری بین دانشگاه علوم پزشکی و حوزه های علمیه استان گیلان ارتقا یافت. به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه، در آستانه ی عید غدیر خم‌ با هدف تداوم و ارتقای همکاری بین دانشگاه علوم‌پزشکی و مرکز خدمات حوزه های علمیه ی استان گیلان، چهارشنبه دکتر ابتین حیدرزادهمعاون بهداشتی دانشگاه با حجت الاسلام والمسلمین لاکانی_ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه ی استان گیلان_ دیدار کرد.
تصویر
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان
10:00 1400/05/06
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی گفت: در خانه ماندن و به حداقل رساندن رفت و آمدهای غیرضروری گام بسیار مهمی در کنترل بیماری کرونا است. به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه، دکتر آبتین حیدرزاده چهارشنبه در وبینار صبحگاهی با مدیران شبکه های بهداشت و درمان شهرستان ها اظهار داشت: متاسفانه ویروس کرونا با سرعت سرسام آوری در حال شیوع است و پیش بینی می کنیم تا پایان هفته ی آینده به دو هزار بستری در بیمارستان ها برسیم.
تصویر
10:00 1400/05/06
دکتر آبتین حیدرزاده- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی پیامی فرارسیدن عید غدیر خم- عید ولایت- را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:
تصویر
بازدید معاون بهداشتی دانشگاه از شهرستان رودبار
08:00 1400/05/06
معاون بهداشتی دانشگاه با حضور در رودبار از مراکز تزریق واکسن کووید ۱۹ بازدید و بر رعایت پروتکل های بهداشتی در این شهرستان تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه، دکتر ابتین حیدرزاده سه شنبه با حضور در جلسه ستاد کرونا که در فرمانداری شهرستان رودبار برگزار شد اظهار داشت: شهرستان رودبار در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد و بیمارستان های شهرستان مملو از بیماران کرونایی هستند.
تصویر
کارگاه آموزشی
19:00 1400/05/05
کارگاه آموزشی مدیریت بالینی افراد دارای افکار خودکشی و مداخلات روانشناختی توسط گروه سلامت روان در معاونت بهداشتی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه، کارگاه آموزشی مدیریت بالینی افراد دارای افکار خودکشی و مداخلات روانشناختی برای گروه هدف پزشکان شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت و اورژانس های بیمارستانی به همت گروه سلامت روان معاونت بهداشتی و با همکاری معاونت درمان سه شنبه برگزار شد.
تصویر
در نوزدهمین جلسه ی کمیته ی واکسیناسیون کووید ۱۹:
07:00 1400/05/04
جلسه ی کمیته ی واکسیناسیون کووید ۱۹ دانشگاه علوم پزشکی گیلان با محوریت بررسی واکسیناسیون گروه هدف فاز سه تشکیل شد. به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه، نوزدهمین نشست کمیته ی واکسیناسیون دانشگاه با حضور دکتر آبتین حیدرزاده- معاون بهداشتی و دکتر سید جواد موسوی- مدیر حراست دانشگاه دوشنبه در محل معاونت بهداشتی برگزار شد.
تصویر
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد:
07:00 1400/05/04
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از افزایش تعداد مراکز کووید ۱۹ در سراسر استان همگام با روند صعودی موارد سرپایی و بستری خبر داد. به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه، دکتر آبتین حیدرزاده در وبینار صبحگاهی با مدیران شبکه های بهداشت و درمان شهرستان ها که صبح دوشنبه برگزار شد اظهار داشت: با توجه به روند صعودی بیماری کووید ۱۹ در سطح استان، مراکز جدید کووید در شهرستان ها و به ویژه در شهرستان رشت افزایش می یابد.
 
     
 
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  0
عضو :  0
کل مراجعات :  409086
امروز :  159
دیروز :  200