جمعه 27 فروردین 1400
EN
منو
 
 
 
پایگاه اورژانس منجیل

 موقعیت جغرافیایی منجیل

 

مَنجیل از شهرهای شهرستان رودبار در استان گیلان در کشور ایران است. منجیل مرکز تجاری شهرستان رودبار استان گیلان شناخته می‌شودسد سفیدرود در نزدیکی این شهر ساخته شده‌است. منجیل به شهر توربین‌های بادی ایران معروف است.

 منجیل در منطقه‌ای کوهستانی در کرانه شرقی سفیدرود قرار دارد. این منطقه‌ای به شدت بادخیز است. در سال‌های اخیر چندین نیروگاه بادی برای تولید برق از بادهای منطقه در منجیل نصب شده‌است.

 درآمد اصلی مردم این شهر از راه تجارت تامین می‌شود. بخش از درآمد مردم این شهر از راه فروش زیتون و فراورده‌های آن تامین می‌شود. محصول اصلی این شهر زیتون است

لوشان از جمله شهرهای بخش مرکزی شهرستان رودبار در استان گیلان ایران است. جمعیت لوشان در سال ۱۳۸۵، برابر ۱۴٫۵۹۶ نفر نفر برآورد شده‌است.لوشان در ۸۵ کیلومتری شهر رشت قرار دارد.[۳] و آب و هوای آن گرم و خشک است.  

 

رودبار

 ازشهرستان‌های جنوبی استان گیلان است. مرکز این شهرستان شهر رودبار است. شهرستان رودبار به خاطر داشتن باغ‌های زیتون شهرت دارد. این شهرستان به علت رود های بسیاری که دارد رودبار نامیده شده است.جمعیت شهرستان رودبار ۱۲۶۳۱۵ نفر است که از این تعداد ۶۹۶۲۰ نفر درمناطق شهری و ۵۶۶۹۵ نفر در مناطق روستایی سکونت دارند. این میزان جمعیت شهرستان رودبار که نسبت به مساحت آن ازسایر شهرستانهای استان کمتراست، این امکان را فراهم آورده تا اقوام گوناگون در کنار یکدیگر زندگی کنند و این امر منجربه تنوع مردم شناختی این شهرستان شده‌است

 

 

 

پایگاه جاده ای منجیل -شماره 4استان(سال تاسیس:1355)آدرس پایگاه:جنب دانشگاه پیام نور

مسئول پایگاه: آقای علاءالدین طاهری

 

پایگاه جاده ای لوشان-شماره 22استان(سال تاسیس:1384)آدرس پایگاه:

مسئول پایگاه: آقای علاءالدین طاهری

 

پایگاه جاده ای رستم آباد-شماره 33 استان(سال تاسیس:1355)آدرس پایگاه:مرکز بهداشتی درمان رستم اباد

مسئول پایگاه: آقای علاءالدین طاهری

 

 

پایگاه شهری رودبار-شماره 46استان(سال تاسیس:1387)آدرس پایگاه:مرکز بهداشتی درمان رودبار

مسئول پایگاه: آقای علاءالدین طاهری


 
تاریخ آخرین به روزرسانی : 1400/01/08
 
     
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  0
عضو :  0
کل مراجعات :  1833
امروز :  1
دیروز :  1