اخبار فوری
  • 1400/06/21 - 19:13
  • تعداد بازدید خبر : 245
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
جهت تسریع در اجرای طرح‌های عام‌المنفعه سلامت استان صورت گرفت؛

نشست مسوولان عالی گیلان با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) سپاه

مسوولان عالی گیلان با حضور در دفتر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص)سپاه، ضمن بررسی ابعاد فنی و دیگر جزئیات این همکاری مشترک ، بر ضرورت تسریع در اجرای پروژه‌های در دست اقدام تأکید کردند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌ رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وبدا)، عصر امروز؛ نشست مشترک مسوولان عالی استان گیلان با سردار سید حسین هوش السادات، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌ الانبیا (ص) سپاه در دفتر قرارگاه برگزار شد.

 

در این نشست که دکتر ارسلان زارع-استاندار گیلان، سردار محمد عبدالله پور- فرمانده سپاه قدس گیلان و همچنین دکتر ارسلان سالاری-رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان حضور داشتند، در خصوص ابعاد فنی و زمان‌ بندی اجرای پروژه‌ها بحث و تبادل‌ نظر شد.

 

دکتر سالاری- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در حاشیه این نشست، در جمع خبرنگاران با اشاره به توان بی‌ مثال سپاه در همه ابعاد و قرارگرفتن ارکان آن در کنار مردم، اظهار کرد: در جهت جبران کمبودهای کشور به‌ ویژه نارسایی‌ ها در حوزه سلامت، بازوان توانمند نظام جمهوری اسلامی به یاری کادر بهداشت و درمان استان آمده و خوشبختانه چتر حمایتی سپاه در این زمینه نیز شامل گیلانیان شده است.

 

وی با اشاره به چند طرح مشترک عمرانی حوزه سلامت گیلان با قرارگاه سازندگی خاتم‌ الانبیا سپاه، افزود: سپاه به‌ کرات نشان داده در اجرای پروژه‌ های بزرگ موفق بوده و بدون شک طرح‌ های عام المنفعه  استان را اجرایی خواهد کرد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین با بیان اینکه هم‌ اکنون دو طرح عمرانی آموزشی درمانی در استان گیلان به همت قرارگاه سازندگی خاتم‌ الانبیا (ص) آغازشده، گفت: در پی امضای قرارداد همکاری مشترک که در جهت توسعه زیرساخت‌ های بهداشتی و درمانی صورت گرفته، هم‌ اکنون بیمارستان جایگزین ۳۵۰ تخت خوابی پورسینا رشت و همچنین تکمیل دانشکده پزشکی در سایت لاکان آغاز شده‌ اند.

 

سردار محمد عبدالله پور- فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در حاشیه این نشست در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سپاه بر خود فرض و لازم می‌ داند تا در هر زمینه‌ ای که مردم نیاز دارند وارد میدان شود و به آن‌ ها خدمت کند.

 

وی با بیان اینکه امروزه هیچ کاری مهمتر از برگرداندن سلامت به جامعه و مردم نیست، افزود: سپاه نه‌ تنها در غربالگری، مواسات و واکسیناسیون بلکه در حوزه فراهم کردن زیرساخت‌ های سلامت برای مردم به‌ ویژه مناطق کم برخوردار آماده خدمت است و در این جهت از هیچ کوششی دریغ نمی‌ کند.

 

  • گروه خبری : اخبار برگزیده داتشگاه,آخرین اخبار,اخبار فوری
  • کد خبر : 76141

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آرشیو
Caspian Journal of Health Research

Caspian Journal of Health Research

Journal of Dentomaxillofacial Radiology , Pathology and Surgery

Journal of Dentomaxillofacial Radiology , Pathology and Surgery

Holistic Nursing and Midwifery Journal

Holistic Nursing and Midwifery Journal

Research in Medical Education

Research in Medical Education

Iranian Journal of Neurosurgery

Iranian Journal of Neurosurgery

Caspian Journal of Neurological Sciences

Caspian Journal of Neurological Sciences

Journal of Guilan University of Medical Science

Journal of Guilan University of Medical Science