اخبار فوری
  • 1400/08/20 - 21:29
  • تعداد بازدید خبر : 53
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تلاش برای پوشش همگانی واکسیناسیون در تالش

جلسه هم اندیشی جهت پوشش همگانی واکسیناسیون کرونا در شبکه بهداشت و درمان تالش با حضور ائمه جمعه شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ جلسه هم اندیشی واکسیناسیون کرونا با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان تالش و با حضور جانشین فرماندهی سپاه ناحیه تالش، علمای اهل تسنن و ناظرین ستادی شبکه بهداشت تالش در روز سه شنبه 18 آبان 1400برگزار شد.

دکتر بختیار حیدرنیا در این جلسه با تشریح لزوم پوشش همگانی واکسیناسیون در بین آحاد مردم گفتلازمه پیروزی بر ویروس کرونا واکسیناسیون تمام افراد جامعه می باشد . برای اینکه بتوانیم ویروس کرونا را شکست دهیم باید از تمام ظرفیت ها برای واکسینه کردن عموم مردم استفاده کنیم. از نظر شرعی هم انسان نباید خطر بهداشتی و سلامتی برای انسان دیگر داشته باشد

دکتر حیدرنیا در این نشست ضمن تقدیر از امامان جماعت مساجد و علمای اهل سنت گفت: نقش آگاهی دهنده و ترغیب و ترویج عموم مردم توسط امامان جمعه و علما را برای واکسینه کردن بسیار سازنده  و موثر است.

وی ادامه داد : در شریعت و دین اسلام، بهداشت از اصول بسیار مهم زندگی یک مسلمان می باشد  و نقش علما در ترویج بهداشت عمومی کمتر از پزشکان نمی باشد .

در ادامه  این نشست، تصمیمات و راهکارهای تشویق مردم برای دریافت واکسن در این جلسه اتخاذ و بر همکاری همه جانبه تمامی اقشار مردم در این زمینه تاکید شد.

  • گروه خبری : تالش,واحدهای تابعه,شبکه های بهداشت تالش
  • کد خبر : 79234
سمیه  غفاری
خبرنگار

سمیه غفاری

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 19 مرداد 1400