اخبار فوری
  • 1400/09/09 - 11:57
  • تعداد بازدید خبر : 11203
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تمدید مهلت "جشنواره مشارکت اجتماعی حوزه سلامت" تا پایان دی ماه

مهلت نخستین «جشنواره مشارکت اجتماعی حوزه سلامت» به همت اداره کل خیرین سلامت و موسسات خیریه و سلامت سراسر کشور تا پایان دی ماه سال جاری تمدید شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وبدا)؛ مهلت نخستین «جشنواره مشارکت اجتماعی حوزه سلامت» به همت اداره کل خیرین سلامت و موسسات خیریه و سلامت سراسر کشور تا پایان دی ماه سال جاری تمدید شد.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف توسعه مشارکت‌های اجتماعی در حوزه سلامت، تکریم و تجلیل از اقشار مشارکت‌ها از جمله خیران، تشکل‌های مردم نهاد، گروه‌های داوطلب، شرکت‌های فعال در حوزه csr و گردآوری آثار و تولیدات هنری، فرهنگی، علمی و ادبی در حوزه مشارکت اجتماعی اولین رویداد و «جشنواره مشارکت اجتماعی حوزه سلامت» را برگزار کند.

این جشنواره بخش‌های مختلفی دارد که عموم شهروندان، دانشجویان و دانش‌آموزان سراسرکشور می‌توانند در آن شرکت کنند. کار داوطلبی، مسئولیت‌پذیری اجتماعی، فردی و سازمانی، مشارکت اجتماعی در بحران‌ها، سرمایه‌گذاری اجتماعی، مشارکت اجتماعی از منظر دین، اخلاق و موانع موجود در جلب مشارکت‌های عمومی از جمله محورهای این جشنواره هستند.

گردآوری آثار نخستین "جشنواره مشارکت‌های اجتماعی سلامت"  از ابتدای مهرماه آغاز و  تا پایان دی ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به https://festivalsph.ir مراجعه کنند.

 

 

  • گروه خبری : اطلاعیه های مهم دانشگاه,آخرین اخبار,اخبار اختصاصی,اخبار فوری
  • کد خبر : 79983
کلمات کلیدی
پریوش نورانی
خبرنگار

پریوش نورانی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 02 خرداد 1401