اخبار فوری
  • 1400/09/03 - 20:08
  • تعداد بازدید خبر : 133
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

زمان برگزاری وبینار" اداره بیهوشی در بیماران با نارسایی قلبی و کاردیومیوپاتی ها " اعلام شد

معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، زمان برگزاری وبینار "اداره بیهوشی در بیماران با نارسایی قلبی و کاردیومیوپاتی ها" یازدهم آذرماه سال جاری اعلام کرد.

 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا) ؛ وبینار «اداره بیهوشی در بیماران با نارسایی قلبی و کاردیومیوپاتی ها» با امتیاز بازآموزی  (معادل امتیاز برنامه‌ های حضوری ویژه متخصصان بیهوشی ) راس ساعت 8:30 لغایت 10:30 روز پنجشنبه ، یازدهم آذرماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار می‌ شود .
 
با توجه به محدودیت ظرفیت، شرکت کنندگان باید در اسرع وقت جهت ثبت نام به سامانه آموزش مداوم به نشانی، http://gilan.ircme.ir قسمت برنامه‌ های وبینار با شارژ مالی مراجعه و پیام بعد از ثبت نام درسامانه آموزش مداوم را دقیقاً مطالعه نمایند.
 
نصب اپلیکشن جهت پاسخگویی شرکت کننده به سوالات کنفرانس مجازی الزامی می‌ باشد و شرکت کنندگان می‌ توانند ابتدا اپلیکشن را از طریق لینک: https://cmequiz.ir/app (فقط در تلفن‌ های دارای سیستم اندروید) دریافت و نصب نمایند.
 
ثبت نام در این برنامه‌ ها صرفا" از طریق کاربری مشمول امکان پذیر است و مدیر مرکز و دبیرعلمی مجاز به ثبت نام مشمول در برنامه نمی‌ باشند.
 
از این رو شرکت کنندگان جهت حضور درکنفرانس مجازی در روز برگزاری می‌ توانند از طریق آدرس لینک زیر:
http://cmelearn.ir/course/171844  اقدام نمایند.
نکته: مشمولان جهت شرکت در وبینار ده  دقیقه قبل از شروع برنامه وارد  room  شوند و توجه نمایند که تا ۷۲ ساعت بعد از پایان برنامه و حداکثر سه بار مجاز به شرکت در آزمون می‌ باشند. در صورتی که شرکت کننده ۷۰ درصد سوالات را درست پاسخ دهد، گواهی حضور  برای ایشان  صادر خواهد شد.
 
 لازم به ذکر است : مشاهده اسلایدها پس از برگزاری وبینار ،  از طریق لینک زیر (قسمت محتوی وبینارها )  امکان پذیر است./ص
https://gilan.ircme.ir/App_Web/(Guest)/Default.aspx?CenterID=2
  • گروه خبری : اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 79795

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 17 مرداد 1400