اخبار فوری
  • 1400/10/20 - 22:36
  • تعداد بازدید خبر : 8641
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رییس مرکز بهداشت شهرستان رشت خبر داد ؛

آغاز فعالیت مجدد واکسیناسیون در پایگاه تجمیعی شهید چمران

رییس مرکز بهداشت شهرستان رشت با اشاره به گسترش سویه امیکرون کرونا و ضرورت تزریق واکسن به ویژه دز سوم، از آغاز فعالیت مجدد واکسیناسیون در پایگاه شهید چمران شهرستان رشت در دو نوبت ( صبح و عصر) خبر داد.

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا ) ؛ دکتر مازیار محمدی -  رییس مرکز بهداشت شهرستان رشت با اشاره به شیوع سویه امیکرون کرونا و ضرورت تزریق واکسن دز سوم، اظهار داشت ؛ پایگاه تجمیعی شهید چمران شهرستان رشت  از روز دوشنبه،  بیستم دی ماه سال جاری در دو نوبت ( صبح و عصر)  فعالیت مجدد را آغاز کرده است .
 
وی در ادامه با اشاره به اینکه متاسفانه در طی هفته‌های اخیر کاهش رعایت پروتکل‌ها  را از سوی  مردم شاهد هستیم،  افزود؛  این عادی انگاری‌ها با توجه به ترکیب سویه دلتا و امیکرون بسیار خطرناک است . 
دکتر محمدی با بیان اینکه در حال حاضر در سطح شهرستان رشت ۲۱۴ مراکز واکسیناسیون فعال است ، یادآور شد؛  از این تعداد ۱۷۷مرکز در بخش‌ها و روستاهای گیلان می باشند که بیشترین آمار را به خود اختصاص داده اند.
 
 وی ادامه داد ؛  با توجه به استقبال خوب مردم در سطح شهر دومین اتوبوس سیار هم از روز سه شنبه،  ۲۱ دی ماه سال جاری فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.  
 
 ربیس مرکز بهداشت شهرستان رشت در پایان از مردم  شهرستان رشت خواست تا هر چه سریعتر جهت تکمیل واکسیناسیون خود  به مراکز و پایگاه های تزریق واکسن مراجعه نمایند و با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی همچون گذشته مانع از گسترش و انتقال این ویروس منحوس شویم./ص
  • گروه خبری : اخبار دانشگاه,آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 81693

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 02 خرداد 1401