اخبار فوری
  • 1401/08/07 - 10:01
  • تعداد بازدید خبر : 139
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در چهل و سومین نشست دبیرخانه کمیته ملی شهدای خدمت عنوان شد؛

تایید ۲۷۴ پرونده شهدای مدافع سلامت

چهل و سومین نشست دبیرخانه کمیته ملی تعیین مصادیق شهید خدمت با حضور مشاور وزیر در امور شاهد و ایثارگر، رئیس مرکز حراست، مدیرکل بازرسی، مدیرکل منابع انسانی، نمایندگان سازمان‌های اداری و استخدامی، برنامه‌وبودجه و بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش وبدا، دکتر احمدی، مشاور وزیر در امور شاهد و ایثارگر بابیان اینکه ارائه خدمت خوب و مطلوب، سرلوحه جامعه ایثار و شهادت است، گفت: مدل عافیت‌طلبی و مسئولیت طلبی هیچ‌گاه خواسته شهدا و جامعه ایثارگری نبوده و خانواده شهدا و ایثارگران نیز امروز در همان مسیر هستند.
 
دکتر فرزانه، رییس مرکز حراست وزارت بهداشت نیز در این جلسه اظهار داشت: همه موظف هستیم برای نسل‌های آینده روحیه جهاد، شهادت‌طلبی و ایثارگری را حفظ کنیم، کادر سلامت در تمام مراحل پیروزی انقلاب، دفاع مقدس، دفاع از حرم و همچنین اپیدمی کرونا ایثار و فداکاری خود را به همگان ثابت کردند.
دکتر رحیم نیا، مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت بهداشت گفت: روحیه ایثارگری ریشه در فرهنگ عاشورا دارد، کادر سلامت با آنکه هیچ شناختی از ویروس مرموز کرونا در دنیا وجود نداشت، با تمام توان از جان خود برای حفاظت از مردم کشور مایه گذاشتند و شهدای زیادی را تقدیم این راه کردند.
 
دکتر مرادی، مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت عنوان کرد: اقدامات لازم بر اساس آیین‌نامه و دستورالعمل‌های مربوطه نسبت به بررسی پرونده‌های واصله به دبیرخانه کمیته ملی تعیین مصادیق شهید خدمت انجام‌شده است و از تعداد ۴۷۸ مورد پرونده واصله تاکنون ۲۷۴ پرونده به‌عنوان شهدای خدمت(شهدای مدافع سلامت) توسط کمیته ملی تائید شده است.
  • گروه خبری : اخبار کرونا
  • کد خبر : 94778
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 02 خرداد 1401