جستجو:  
پنجشنبه 3 خرداد 1397
تاریخ 1396/06/15     تعداد دفعات مشاهده 801 بار     ساعت 14:30:36     گروه خبري اخبار معاونت توسعه مدیریت و منابع

همزمان با خجسته میلاد با سعادت امام علی النقی (ع)، به همت مدیریت منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی مراسمی ، 95 نفر از کارمندان نمونه دانشگاه علوم پزشکی گیلان تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان : دکتر جمشید محمدی – معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان در آیین جشن تقدیر از کارمندان نمونه دانشگاه ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر خم و ولادت باسعادت امام هادی (ع) ، نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان را جز سرمایه های دانشگاه خواند که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

وی ضمن تقدیر از زحمات مجموعه مدیریت نیروی انسانی دانشگاه و بانیان برگزاری این مراسم، تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی گیلان باید برای انتخاب کارمند نمونه، فرایندی داشته باشد و در این خصوص تشکیل دبیرخانه به منظور رصد و گزارش فعالیت ها ی واحدهای تابعه دانشگاه به صورت مستمر و مدون با شاخص ها ی معین در طول سال لازم می باشد.
دکتر محمدی ادامه داد: توجه مسوولین به کارکنان، از جمله نیازهای کارمندانی است که با عشق و علاقه در حوزه های مختلف مشغول بکار هستند. اگر دنبال پیشرفت و ارتقا مجموعه دانشگاه هستیم، قطعا باید شرایط لازم برای این قشر را فراهم کنیم. این مهم، باید نهادینه شود تا بتوان به نتیجه مطلوب رسید.
وی در ادامه با اشاره به تاخیر در پرداخت مطالبات کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، پیگیری این امر را جز وظایف مسوولین دانشگاه خواند.
 
غلامرضا عبداله زاده- مدیر نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از تلاش و زحمات خانواده بزرگ دانشگاه، هدف از برگزاری این مراسم را تقدیر از 95 نفر از کارمندان نمونه مراکز و واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی گیلان عنوان کرد. 
صبح امروز( چهارشنبه) همزمان با خجسته میلاد با سعادت امام هادی (ع) مراسم جشن تجلیل از کارمندان نمونه دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با حضور معاون توسعه، مدیر نیروی انسانی و جمعی از مسوولین و کارکنان تابعه دانشگاه علوم پزشکی گیلان در محل سالن همایش معاونت بهداشتی دانشگاه برگزار شد و طی آن از 95 نفر از کارمندان نمونه دانشگاه تجلیل شد.
گفتنی است: مولودی خوانی، اجرای موسیقی زنده و اهدای لوح تقدیر از سوی مسوولین دانشگاه به کارمندان نمونه واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی گیلان از جمله برنامه های این مراسم بود
 
 
 
نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :