جستجو:  
سه شنبه 1 خرداد 1397
تاریخ 1395/11/09     تعداد دفعات مشاهده 1161 بار     ساعت 17:20:48     گروه خبري اخبار معاونت توسعه مدیریت و منابع

در راستای هم اندیشی و بررسی مسایل و مشکلات حوزه نیروی انسانی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان، همایش استانی " ساماندهی منابع انسانی" صبح امروز- شنبه با حضور معاون، مدیریت منابع انسانی و کارشناسان ذی ربط، در سالن اجتماعات معاونت بهداشتی دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع؛ صبح امروز-شنبه، دکتر علی داودی – معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن عرض تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، با اشاره به نقشه راهبردی دانشگاه، توانمندسازی کارکنان را یکی از اهداف این برنامه خواند.
وی در ادامه با بیان این که دانشگاه علوم پزشکی گیلان دارای پتانسیل و نیروی انسانی خوبی است، گفت: اگر بتوانیم در حوزه ساختاری، چه تحول اداری، چه آموزشی و توانمندسازی پرسنل و چه اصلاح ساختار، کاری انجام دهیم مطمعنا" منابع مالی به دنبال منابع انسانی خواهد آمد.
دکتر علی داودی نقش و اهمیت ساختار منابع انسانی را مهم خواند و افزود: دانشگاه علوم پزشکی گیلان با داشتن دانش فنی، مهارت انسانی و هوش بالای کارکنان، فقط باید خود باوری را تقویت کند.
وی در ادامه ضمن اشاره به مسایل و مشکلات موجود دانشگاه، بیان راهکارها در این همایش، واگذاری اختیارات در برخی از جاها بدون تغییر نقش حاکمیتی، استمرار برگزاری سمینار و کارگاه ها، هم اندیشی و هم افزایی کارکنان حوزه نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان را خواستار شد.
دکتر داودی در ادامه سخنان خود از اضافه شدن "معاونت امور اجتماعی" به دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد . معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به تعداد رزیدنت ها و دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه، افزود: با توجه به پتانسیل موجود در دانشگاه علوم پزشگی گیلان، این دانشگاه باید برند سازی شود و این امر نیازمند همت است.
دکتر داودی در پایان با بیان این که سیمای آینده دانشگاه علوم پزشکی گیلان را کارکنان این دانشگاه می سازند، تصریح کرد: نگاه ما به سیستم باید فرایندی باشد و اظهار امیدواری کرد: با توجه به اهداف نقشه راهبردی ترسیم شده در دانشگاه و با کمک و همکاری یکایک کارکنان، شاهد ایجاد یک ساختار چابک و کارآفرین در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی باشیم.
محمدرضا یگانه – مدیر نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز در این همایش ضمن تقدیر از زحمات مظفر ابراهیمی مدیر سابق نیروی انسانی دانشگاه، گفت: در برنامه راهبردی دانشگاه دو مدیریت منابع انسانی و مالی به عنوان دو پایه و ستون قدرتمند برای دانشگاه محسوب می شوند و لازم است این دو جایگاه تقویت شوند.
مدیر نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ادامه مطالبی در خصوص جذب نیروی انسانی در سال های گذشته و مشکلات و مسایل پیرامونی آن، بیان کرد. وی جانشین پروری، مشارکت کارکنان، توانمندسازی منابع مالی و انسانی، چینش نیروها به منظور توانمندسازی آنها، بازنگری در پرداخت ها و مشوق ها برای کارکنان، تبدیل ارزش ها به کدهای رفتاری و توسعه رهبری را از جمله پروژه های مدیریت نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان عنوان کرد.
در ادامه گلبن عراق- سرپرست مرکز رایانه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه نیز در خصوص نرم افزار تردد مطالب جامعی بیان کرد. و درباره چگونگی تکمیل برخی از فیلدها در نرم افزار پرسنلی نکاتی را عنوان نمود.
بیژن حیدری - رییس کارگزینی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در حاشیه برگزاری این همایش اظهار کرد: در راستای تدوین نقشه راهبردی دانشگاه اولین کارگاه با حضور روسای امور اداری ، مسوولین کارگزینی و کارشناسان ستادی و واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جهت توانمند سازی کارکنان و هم اندیشی به منظور اجرای بهتر برنامه های استراتژیک دانشگاه و قوانین و مقررات جاری وزارت متبوع برگزار شد.
وی آموزش و برگزاری سمینار های آموزشی را در پیشبرد اهداف استراتژیک دانشگاه علوم پزشکی بسیار مثمر ثمر عنوان کرد.
گفتنی است : برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با حضور مسوولین دانشگاه علوم پزشکی گیلان پایان بخش همایش امروز بود.
نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :