یکشنبه 28 بهمن 1397
تاریخ 1397/02/31     تعداد دفعات مشاهده 324 بار     ساعت 14:30:41     گروه خبري اخبار بیمارستان سیدالشهدا لاهیجان

بازدید سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان لاهیجان از بیمارستان سیدالشهداء ( ع ) لاهیجان امروز سی و یکم اردیبهشت سالجاری دکتر رضایی خلیق – سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان لاهیجان از بیمارستان سیدالشهدا ( ع ) لاهیجان دیدار نمود.

بازدید سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان لاهیجان از بیمارستان سیدالشهداء ( ع ) لاهیجان

امروز سی و یکم اردیبهشت سالجاری دکتر رضایی خلیق – سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان لاهیجان از بیمارستان سیدالشهدا ( ع ) لاهیجان دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ؛ دکتر زری رضایی خلیق – سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان لاهیجان به همراه حسین وطن خواه- کارشناس نظارت بر درمان شبکه امروز سی و یکم اردیبهشت سالجاری از بیمارستان سیدالشهداء ( ع ) لاهیجان دیدار نمودند.

در این بازدید که بیشتر با هدف شناخت مسائل و مشکلات موجود و همچنین آشنایی با پرسنل و نحوه کار واحدهای مختلف بیمارستان بوده در ابتدا ضمن تقدیر و تشکر از حضور سرپرست شبکه، خلاصه ای از عملکرد سالهای گذشته توسط دکتر فرهاد لاجوردی- ریاست بیمارستان بیان و سپس به پاره ای از مشکلات موجودی که با همکاری ونظر موافق سرپرست شبکه قابل رفع و حل میباشد اشاره شد.

از جمله مسائل و مشکلات مطروحه به مشکلات ساختاری که خود به دو دسته ساختار تجهیزاتی و فیزیکی مرکز و ساختار نیروی انسانی( کمبود نیرو خصوصا نیروی خدمات خانم ) تقسیم میشد ، اشاره شد. مساله بعدی که نیاز به مداخله سرپرست شبکه داشته جذب نیروی فولتایم که موجب از بین رفتن معطلی و سردرگمی بیماران و به تبع آن افزایش رضایتمندی و همچنین درآمد زایی مرکز میگردد، اشاره و ضمنا خواسته شد از جابجایی تختهای آی سی یوو ارتوپدی ( که مورد نیاز این مرکز و مصوب در پروانه مرکز میباشد ) جلوگیری شده وهمچنین در بحث مشاوره ها خصوصا مشاوره قلب همکاری بین بیمارستانها افزایش یابد.در نهایت با توجه به تمامی مسائل و مشکلات مطروحه، مقرر گردید جلسه ای با حضور سرپرست محترم شبکه و روسای بیمارستانهای مجاوربرگزار شده تا مشکلات درون منطقه ای حل و فصل گردد.

در پایان این دیداردکتر رضایی خلیق ضمن ابراز رضایت از برگزاری جلسه حاضر و امید به رفع مشکلات با همکاری دو جانبه با همراهی مدیران ارشد بیمارستان از واحدها و بخشهای مختلف بیمارستان دیدن نمودند.

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :