دوشنبه 31 تیر 1398
تاریخ 1397/02/16     تعداد دفعات مشاهده 472 بار     ساعت 00:00     گروه خبری اخبار بیمارستان سیدالشهدا لاهیجان

برگزاری ویژه برنامه بمناسبت روز جهانی بهداشت دست در بیمارستان سیدالشهداء ( ع ) لاهیجان همزمان با فرا رسیدن پانزدهم اردیبهشت - روز جهانی بهداشت دست ،ویژه برنامه هایی در بیمارستان سیدالشهداء ( ع ) لاهیجان برگزارشد.

برگزاری ویژه برنامه بمناسبت روز جهانی بهداشت دست در بیمارستان سیدالشهداء ( ع ) لاهیجان

همزمان با فرا رسیدن پانزدهم اردیبهشت - روز جهانی بهداشت دست ،ویژه برنامه هایی در بیمارستان سیدالشهداء ( ع ) لاهیجان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ؛ همزمان با فرا رسیدن پانزدهم اردیبهشت ماه که مصادف است با روز جهانی بهداشت دست ،ویژه برنامه هایی در بیمارستان سیدالشهداء ( ع ) لاهیجان برگزارشد.

ابتدا در ساعت 9 صبح کد 15 بمناسبت روز جهانی بهداشت دست اعلام و پس از آن طی بازدید مدیریت که توسط ریاست ، مدیریت ، مدیریت خدمات پرستاری ، کارشناس کنترل عفونت و... از بخشهای مختلف بیمارستان انجام گرفت ، اصول صحیح بهداشت دست توضیح و از پرسنل درخواست شد تا بصورت عملی نحوه شستشوی صحیح دست را اجرا نمایند.

لازم بذکر است در این تمرین عملی به افرادیکه بصورت صحیح شستشوی دست را اجرا نمودند، ژل ضد عفونی دست ارائه شد.

همچنین جهت اطلاع رسانی به عموم و آموزش همگانی به مراجعین، پمفلت بهداشت دست در بسته های بهداشتی بیماران قرار داده شد و از دستگاههای تصویری داخل بخشها و واحدهای اورژانس و درمانگاه نیز فیلمهای مخصوصی که بمناسبت همین روز تهیه شده بود ، پخش گردید.

برگزاری جشن در فضای باز محوطه بیمارستان نیز جزء برنامه های این روز بوده که در ساعت 12 ظهر با حضور ریاست و سایر پرسنل انجام پذیرفت. در این جشن به فرزندان دو نفر از پرسنلی که بمناسبت این روز نقاشی کشیده بودند و همچنین به یکنفر از پرسنل هر بخش که بعنوان الگوی رعایت بهداشت دست بوده اند، جایزه و نامه تشویقی اهدا شد.

گفتنی است؛ در پایان جشن به هر فردی که در جشن حضور داشته و داوطلب انجام عملی شستشوی دست بطور صحیح بوده ، یکعدد مایع ضد عفونی کننده ارائه ودر خاتمه از حاضرین پذیرایی شد.

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :