شنبه 29 دی 1397
تاریخ 1396/11/07     تعداد دفعات مشاهده 466 بار     ساعت 11:50:24     گروه خبري اخبار بیمارستان سیدالشهدا لاهیجان

همزمان با فرا رسیدن میلاد باسعادت حضرت زینب کبری ( س ) – روز پرستار مراسم جشنی در بیمارستان سیدالشهداء ( ع ) لاهیجان برگزار شد

همزمان با فرا رسیدن میلاد باسعادت حضرت زینب کبری ( س ) روز پرستار مراسم جشنی در بیمارستان سیدالشهداء ( ع ) لاهیجان برگزار شد

جشن میلاد با سعادت حضرت زینب کبری ( س ) و روز پرستار صبح امروز - پنجم بهمن ماه سالجاری در بیمارستان سیدالشهداء ( ع ) لاهیجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ؛ بمناسبت میلاد باسعادت حضرت زینب کبری ( س ) و روز پرستار صبح امروز ، پنجم بهمن ماه سالجاری مراسم جشنی با حضور دکتر ذبیح ا... نیکفر نماینده شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل ، دکتر وهرام نوروزپور مدیریت شبکه بهداشت و درمان لاهیجان ، احمد محمدی حراست شبکه بهداشت لاهیجان، دکتر فرهاد لاجوردی -ریاست بیمارستان و جمعی از سایر مدعوین و پرسنل بیمارستان برگزار شد .

این مراسم که با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید آغاز شد، با پخش سرود ملی، سخنرانی ریاست ، مدیریت خدمات پرستاری ، حاج آقا صیاد ، اجرای مقاله و مسابقه و اهداء لوح تقدیر به پرستاران نمونه ، پرسنل بازنشسته پیگیری شد.

دکتر فرهاد لاجوردی- ریاست بیمارستان ضمن تقدیر و تشکر از کلیه پرسنل و حضار، به اهمیت جایگاه و نقش ویژه پرستاران اشاره و از صبوری و فداکاری این قشر خدوم تقدیر نمود.

طاهره طاهرپرور مدیریت خدمات پرستاری بیمارستان نیز از تمامی همکاران کادر پرستاری تقدیر و تشکر نموده و از همراهی آنان در تمامی امورات بیمارستانی نیز قدردانی نمود.

دکتر نیکفر- نماینده شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل ضمن تبریک و تهنیت روز پرستار از عظمت کار پرستار و تمام پرسنل کادر درمان صحبت نمود. وی در خصوص مطالبات پرسنلی از برنامه های طرح تحول سلامت که با محوریت سخت افزاری ، استخدام کادر درمانی و پرستاری و خرید تختهای بیمارستانی همراه بوده صحبت نمود و اشاره داشت به این امر که لازم بوده جهت تجهیزات مصرفی پزشکی بودجه مجزایی منظور میشده که از صرف منابع مالی پرسنلی جلوگیری بعمل می آمد . وی اظهار داشت در سال آینده ردیفهای خوبی جهت رقع مشکلات پرداختی اختصاص خواهد یافت که امید است در صحن علنی مجلس نیز به تصویت رسانیده شود . دریافت مطالبات بیمه های سلامت و تامین اجتماعی نیز در راس کارها بوده و همچنین با افتتاح بیمارستان پیروز و تمرکز 64 نوع تخت بیمارستانی و پیش بینی سی تی اسکن و ام آر آی بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

نکته دیگر اختصاص زمینی به مساحت 20 هزار متر در کنار بیمارستان پیروز جهت آموزش و درمان بوده و سخن آخر انتقال کتابخانه عظیم دکتر میر مجلسی به شهرستان لاهیجان که شامل وقف 35 هزار جلد کتاب نفیس میباشد

در ادامه با اجرای دکلمه توسط یکی از همکاران بیمارستان و اجرای کلیپهایی در خصوص خدماتی که پرستاران به بیماران ارائه میدهند و همچنین سخنرانی حاج آقا صیاد امام جماعت بیمارستان مراسم پیگیری شد.

گفتنی است؛ مسابقه ای با محوریت میلاد حضرت زینب کبری و روز پرستار اجرا و به 3 نفر از پرسنل به قید قرعه جوایزی اهدا شد .

همچنین از همکاران بازنشسته جهت مرور و بازگویی خاطرات روزهای حضور در این بیمارستان دعوت بعمل آمده که هر یک به چند جمله بسنده نمودند.

در پایان نیز به همکاران بازنشسته و پرستاران نمونه داخلی و استانی هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :