شنبه 5 خرداد 1397
تاریخ 1395/11/09     تعداد دفعات مشاهده 776 بار     ساعت 11:58:46     گروه خبري اخبار بیمارستان سیدالشهدا لاهیجان

در راستای استقرار استانداردهای ملی اعتباربخشی ، طی روزهای نهم لغایت یازدهم بهمن ماه سالجاری ، پایش اعتبار بخشی بیمارستان سیدالشهداء ( ع ) لاهیجان ، صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان؛ در این دوره از ارزیابیها که از تاریخ 95/11/9 لغایت 95/11/11 بطول انجامید، سه نفر از کارشناسان ارشد اعزامی از سوی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی  ( میترا خوشقدم – سرپرست تیم ارزیابی ، شهربانو گزی – ارزیاب بالینی و علی حاجی – ارزیاب مدیریتی ) مسئول پایش  محورهای هشت گانه سنجه ها و زیر شاخه های مورد نظر شدند.

در روز افتتاحیه ، کارشناسان موصوف ضمن معرفی خود و حوزه های مورد پایش ، هدف این دوره از ارزیابیها را بیشتر جنبه آموزش و راهنمایی دانسته و یادآور شدند که این پایشها به هیچ وجه اعلام ضعف ها و نکات منفی سیستم نمیباشد.

گفتنی است که اعتباربخشی از تمام واحدها و بخش‌های بیمارستان که دارای سنجه های ارزیابی بوده اند ، اعم از درمانی و پشتیبانی صورت گرفت و همچنین کارشناسان دفتر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همراه کارشناسان بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی نیز در این پایش ، ارزیابان ارشد وزارتی را همراهی نمودند.

در روز اختتامیه نیز پاره ای از سوالات و ابهامات موجود از سوی ارزیابان مطرح و پس از آن از واحدهای تاسیسات ، مدیریت اطلاعات سلامت و اورژانس بازدید مجدد بعمل آمد و در خاتمه ریاست و مدیران ارشد بیمارستان از حضور ارزیابان و نظریات ارشادی ایشان تقدیر و تشکر نمودند.  

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :