شنبه 29 دی 1397
تاریخ 1397/04/25     تعداد دفعات مشاهده 217 بار     ساعت 13:02:03     گروه خبري اخبار بیمارستان سیدالشهدا لاهیجان

راه اندازی ایستگاه سلامت در بیمارستان سیدالشهداء ( ع ) لاهیجان بمناسبت آموزش همگانی خود مراقبتی و پیاده سازی فرهنگ استفاده از خدمات مراقبت پرستاری در منزل ، ایستگاه سلامت در واحد اورژانس بیمارستان سیدالشهداء ( ع ) لاهیجان ایجاد شد.

راه اندازی ایستگاه سلامت در بیمارستان سیدالشهداء ( ع ) لاهیجان

بمناسبت آموزش همگانی خود مراقبتی و پیاده سازی فرهنگ استفاده از خدمات مراقبت پرستاری در منزل ، ایستگاه سلامت در واحد اورژانس بیمارستان سیدالشهداء ( ع ) لاهیجان ایجاد شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ؛ بمناسبت آموزش همگانی خود مراقبتی و پیاده سازی فرهنگ استفاده از خدمات مراقبت پرستاری، روز گذشته-بیست و چهارم تیر ماه سالجاری ایستگاه سلامت در واحد اورژانس بیمارستان سیدالشهداء ( ع ) لاهیجان ایجاد شد.در این طرح سیده آیناز میر سهیل - کارشناس مراقبت در منزل بیمارستان به کنترل قد و وزن و فشار خون مراجعین داوطلب به بیمارستان پرداخت. وی همچنین نسبت به آموزش چهره به چهره در خصوص چگونگی ارائه و بهره مندی از خدمات مراقبت در منزل و خود مراقبتی به مراجعین اقدام و باارائه پمفلت آموزشی با موضوع مراقبت در منزل و شناخت بیماریهایی نظیر دیابت و کبد چرب و... و نحوه خود مراقبتی در این خصوص آموزشهای لازم را ارائه نمود.

همچنین شیوا مهدوی- سوپروایزر آموزشی بیمارستان نیز به کلیه مراجعین به بیمارستان آموزش لازم در خصوص راههای پیشگیری از سرطان ، سبک زندگی سالم، نحوه پیشگیری از بیماریهای فشار خون بالا ، دیابت و...ارائه نمود.

گفتنی است ؛ بجهت فرهنگ سازی و آموزش همگانی در خصوص راههای پیشگیری از سرطان ، زندگی بدون استرس ، استفاده از طرح ملی مراقبت در منزل و... پوسترهایی تهیه و در معرض دید عموم قرار گرفت.

در پایان در راستای آشنایی مراجعین در خصوص وجود واحد آموزش همگانی و مراقبت در منزل بیمارستان و طرح سوالات احتمالی و کسب اطلاعات مورد نیاز ، به مراجعین حاضر در واحد اورژانس بادکنک های تبلیغاتی ارائه شد.

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :