سه شنبه 27 آذر 1397
تاریخ 1396/12/16     تعداد دفعات مشاهده 330 بار     ساعت 08:55:10     گروه خبري اخبار بیمارستان سیدالشهدا لاهیجان

در راستای استقرار استانداردهای ملی اعتباربخشی ، روز گذشته چهاردهم اسفند ماه سالجاری تیم اعتباربخشی استانی از بیمارستان سیدالشهداء ( ع ) لاهیجان ،بازدید نمودند.
بازدید تیم اعتباربخشی استانی از بیمارستان سیدالشهداء ( ع ) لاهیجان
در راستای استقرار استانداردهای ملی اعتباربخشی ، روز گذشته چهاردهم اسفند ماه سالجاری تیم اعتباربخشی استانی از بیمارستان سیدالشهداء ( ع ) لاهیجان ،بازدید نمودند.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان؛ در راستای استقرار استانداردهای ملی اعتباربخشی ، روز گذشته ، چهاردهم اسفند ماه سالجاری دکتر نورصالحی – مدیریت دفتر نظارت و اعتباربخشی استان به همراه جمعی از کارشناسان مربوط به حوزه های مختلف از بیمارستان سیدالشهدا ( ع ) لاهیجان بازدید نمودند.
در ابتدای جلسه معارفه دکتر نورصالحی – مدیریت دفتر نظارت و اعتباربخشی هدف از بازدید را سنجش وضعیت موجود و مقایسه با سالهای گذشته بجهت استخراج نقاط ضعف و تلاش جهت رفع آنها برای حفظ و یا ارتقاء درجه بیمارستان ، عنوان نمود.
وی اظهار داشت ؛ طبق قرائن موجود پایشهای وزارتخانه ای از شش ماهه سال آینده آغاز شده و در حال حاضر هدف بررسی وضعیت موجود بوده و در جلسه استانی که در هفته آینده برگزار خواهد شد مدیران سیستم فراخوان شده و در آن جلسه نکات لازم از سوی کارشناسان منعکس میگردد.
دکتر فرهاد لاجوردی – ریاست بیمارستان نیز ضمن خوش آمد گویی به حاضرین ، استفاده از توان سیستم در جهت اصلاح امور را بعنوان یکی از اصلی ترین وظایف خود و مجموعه سیستم عنوان نموده و خاطر نشان ساخت یکی از اهداف سیستم ریاستی حاضر بوجود آوردن فضای امن و خدمت رسانی هر چه بهتر به مراجعین داخلی و خارجی میباشد.
سپس خانم روستایی مهر – کارشناس اعتباربخشی از حاضرین خواست تا خود و حوزه مورد بررسی خود را معرفی نمایند.
گفتنی است ؛ در این پایشها تمامی واحدها و بخش‌های بیمارستان که دارای سنجه های اعتباربخشی بوده اند ، اعم از درمانی و پشتیبانی مورد ارزیابی کارشناسان استانی قرار گرفتند.
نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :