متن کامل خبر
تاریخ 1397/05/18     تعداد دفعات مشاهده 1086 بار     ساعت 00:00     گروه خبری اخبار روابط عمومی دانشگاه

در راستای استقرار پروژه نظام ارجاع الکترونیک خدمات پزشکی در گیلان، زیر ساخت های بهداشتی درمانی شهرستان لنگرود برای استقرار پروژه، بررسی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ در راستای استقرار پروژه نظام ارجاع الکترونیک خدمات پزشکی در گیلان، زیر ساخت های بهداشتی درمانی شهرستان لنگرود برای استقرار نظام ارجاع، بررسی شد. در این برنامه که با حضور دکتر اسماعیل نورصالحی - معاون درمان، متین رمضانی مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه و اعضای کمیته نظام ارجاع، به انجام رسید، ضمن بازدید از بخش ها و واحدهای بهداشتی درمانی شهرستان لنگرود و شناسایی پتانسیل ها و ظرفیت های شهرستان برای اجرای پروژه، چگونگی اجرای آن نیز برای متولیان امر، تبیین شد.

 معاون درمان دانشگاه نیز در این برنامه ضمن عیادت از بیماران و بازدید از روند خدمت رسانی در بیمارستان امینی لنگرود، بویژه فرایندهای مستقر شده در بخش اورژانس این مرکز، گام های اجرایی استقرار پروژه نظام ارجاع را در شهرستان تشریح کرد.

همچنین، با انجام نیازسنجی، اقدامات بهبود به منظور تسریع در استقرار برنامه، در دستور کار قرار گرفت. پروژه نظام ارجاع یکی از برنامه های استراتژیک دانشگاه علوم پزشکی گیلان است که در حال حاضر در دو شهرستان صومعه سرا و ماسال پایلوت شده است. در این راستا شهرستان لنگرود، سومین شهرستان گیلان است که جهت استقرار این مهم اعلام آمادگی کرده است. دانشگاه علوم پزشکی گیلان، تمام عزم خود را برای استقرار نظام ارجاع الکترونیک جزم کرده است. امید است، با اجرای درست این پروژه،  گام های محکمی برای استقرار برنامه پرونده الکترونیک سلامت در استان برداشته شود. در این خصوص، برقرای ارتباط مناسب بین سامانه سیب و سامانه مدیریت بیمارستانی، گام مهمی برای ایجاد پرونده الکترونیک سلامت است./ب

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
Close