متن کامل خبر
تاریخ 1397/05/08     تعداد دفعات مشاهده 874 بار     ساعت 07:15:39     گروه خبري اخبار روابط عمومی دانشگاه

هفتاد و یکمین جلسه شورای راهبردی حوزه سلامت صبح امروز - دوشنبه، در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ هفتاد و یکمین جلسه شورای راهبردی حوزه سلامت، صبح امروز - دوشنبه، با رویکرد بررسی برنامه های دانشگاه برای ساماندهی و توانمندسازی منابع انسانی، در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، برگزار شد.

دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک - رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این جلسه با اشاره به اهمیت مدیریت نیروی انسانی در اجرای برنامه ها دانشگاه، گفت: در حال حاضر حرکت دانشگاه در مسیر برنامه راهبردی ترسیم شده است. در این زمینه، کارکنان باید خود را به دانش روز مجهز کنند. وی افزود: باید رویکرد معاونت توسعه و مدیریت منابع در جهت توانمندسازی نیروی انسانی باشد. در این راستا ایجاد انگیزه در کارکنان و توانمندسازی آنها بزرگترین چالش سازمان ها محسوب می شود.
دکتر یوسف زاده تصریح کرد: برای تحقق برنامه های استراتژیک دانشگاه و حرکت در مسیر چشم انداز ترسیم شده (پیشرو بودن در بین دانشگاه های نسل سوم)، باید توزیع مناسب نیروی انسانی در سطح صف و ستاد به درستی انجام بگیرد. در این زمینه، توانمندترین افراد باید در ستاد فعالیت نمایند.
وی با اشاره به جوان گرایی و ظرفیت های موجود در تیم مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، خاطر نشان کرد: در این زمینه، بازمهندسی فرایندها و تحلیل وضعیت موجود، می تواند مثمر ثمر باشد.


هفتاد و یکمین جلسه شورای راهبردی حوزه سلامت صبح امروز - دوشنبه، در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، برگزار شد.

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
Close