متن کامل خبر
تاریخ 1397/02/23     تعداد دفعات مشاهده 2267 بار     ساعت 23:36:36     گروه خبري اخبار روابط عمومی دانشگاه

همزمان با هفته خوابگاه های دانشجویی، ریاست و جمعی از مسوولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، ضمن بازدید شبانه از خوابگاه های دانشجویی شهید فیاض بخش، بوستان و کوثر رشت، وضعیت اسکان و نحوه خدمت رسانی به دانشجویان را در این مکان ها مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ همزمان با هفته خوابگاه های دانشجویی، ریاست و جمعی از مسوولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، ضمن بازدید شبانه از خوابگاه های دانشجویی شهید فیاض بخش، بوستان و کوثر رشت، وضعیت اسکان و نحوه خدمت رسانی به دانشجویان را در این مکان ها مورد بررسی قرار دادند.

این دیدار دوستانه از ساعت 8 شب شروع شد و مسوولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور در خوابگاه های دانشجوی رشت، از نزدیک درباره مسایل رفاهی- صنفی و... با دانشجویان به گفت و گو پرداختند. در این دیدار در خصوص ارتقای وضعیت خوابگاه های دانشجویی قول مساعد داده شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در حاشیه این بازدید به خبرنگار وب دا گفت: اسکان در خوابگاه های دانشجویی، فرصتی برای دانشجو ایجاد می کند تا زندگی اجتماعی را تجربه کند.

وی تصریح کرد: ایجاد یک محیط مناسب برای دانشجویان در خوابگاه ها و بهبود وضعیت رفاهی و صنفی دانشجویان همیشه در سرلوحه فعالیت های دانشگاه قرار داشته است. در این زمینه انتخاب مشاوری از بین دانشجویان جهت ارتباط مستقیم با ریاست دانشگاه به منظور تسریع و بهبود روند موجود به انجام رسیده است. ع/د

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
Close