متن کامل خبر
تاریخ 1397/02/01     تعداد دفعات مشاهده 1511 بار     ساعت 15:00:58     گروه خبري اخبار روابط عمومی دانشگاه

همزمان با فرارسیدن هفته سلامت، به همت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و با مشارکت سازمان آموزش و پرورش، آوای سلامت در مدارس منتخب استان گیلان نواخته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ همزمان با آغاز هفته سلامت و در راستای شعار سازمان بهداشت جهانی؛ " پوشش همگانی سلامت، برای همه همه جا"،  آوای سلامت در مدارس منتخب شهرستان های گیلان؛ به صدا در آمد. در این راستا، دبیرستان شهدای کریم بخش بندرانزلی، دبستان شاهد دخترانه تالش، مدرسه شهید صدوقی لاهیجان و مدرسه شهید رضی شهر رودبنه و دبیرستان زینبیه و فاطمیه تولمات و دبیرستان پسرانه شهید بهشتی شهرستان رودبار، از جمله مدارسی بودند که آوای سلامت در آنها نواخته شد.

طی برگزاری این مراسم، مسوولین بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مسوولان آموزش و پرورش، و مسوولان محلی، حضور داشتند. نماینده شهرستان لاهیجان نیز با حضور در این مراسم بر اهمیت سلامت به ویژه در بین دانش آموزان تاکید کرد.

گفتنی است: در راستای ترویج تغذیه سالم در تعدادی از مدارس استان نیز دانش آموزان به صورت خود جوش سفره سلامت بر پا کردند. در این زمینه شبکه بهداشت و درمان شهرستان لاهیجان نیز اقدام به برپایی کارناوال سلامت در سطح شهر نمود.ع/د

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
Close