متن کامل خبر
تاریخ 1397/01/03     تعداد دفعات مشاهده 1830 بار     ساعت 10:14:06     گروه خبري اخبار روابط عمومی دانشگاه

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در دیدار با مدیران بیمارستان های استان ضمن تبریک سال نو، گفت: با توجه به ایام نوروز و حضور تعداد زیادی از مسافران در استان، تمامی مدیران مراکز درمانی اولویت خود را خدمت رسانی به مردم و مسافران قرار دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا)؛ دکتر یوسف زاده چابک - رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در دیدار با مدیران بیمارستان های استان ضمن تبریک سال نو، گفت: با توجه به ایام نوروز و حضور تعداد زیادی از مسافران در استان، تمامی مدیران مراکز درمانی اولویت خود را خدمت رسانی به مردم و مسافران قرار دهند.

دکتر یوسف زاده چابک با بیان این که سال ٩٧ سال اجرایی شدن برنامه راهبردی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سطح جامعه برای ارتقای همه جانبه سلامت است، تصریح کرد: مدیران بیمارستان های گیلان باید با همگرایی بیشتر و طبق هدف گذاری های لازم، در راستای توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در استان حرکت کنند .

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تقدیر از تلاش یکساله مدیران مراکز درمانی در گیلان، خواستار بهبود ارایه خدمات در مراکز و تمرکز گرایی فعالیت ها به منظور افزایش درآمد و کاهش هزینه ها شد.

وی افزود: تمرکز گرایی در برنامه های کلان دانشگاه، با شناخت کامل فرایندها امکان پذیر است و برای استقرار آن نیازمند همراهی همه مدیران دانشگاه هستیم. در این زمینه، بحث تمرکز گرایی باید در اعم فعالیت های دانشگاه؛ مدیریت منابع انسانی، مدیریت خدمات پشتیبانی و مدیریت اداری مالی اجرایی شود تا کارهای دست و پا گیر و کلان در سطح ستاد برنامه ریزی شود و مدیران اجرایی با فرصت و چابکی بیشتری به اجرای دقیق فرایندها و نظارت بر خدمت رسانی، بپردازند.

وی، بهبود کیفیت بهداشت و درمان را مهمترین دغدغه مسوولان دانشگاه برشمرد و گفت: برای افزایش رضایتمندی مردم این دغدغه باید در سطح روسا، مدیران و کارکنان وجود داشته باشد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر ارتقای خدمت رسانی و کاهش زمان انتظار خدمات به ویژه در ایام نوروز ، خاطرنشان کرد: حفظ، تامین و ارتقای سلامت مردم در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی گیلان است و همه کارکنان دانشگاه باید در راستای تحقق این ماموریت تلاش کنند.

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
Close