صفحه اصلی |  سه شنبه 13 خرداد 1399 English
جستجو:  
فراخوان طرح های پژوهشی
چاپ

اگر دانشجوی تحصیلات تکمیلی و یا پژوهشگر آزاد غیر دانشگاهی هستید:

عناوین فراوانی از طرحها و حیطه های تحقیقاتی در مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت موجود می باشد. می توانید ثبت نام نموده و بعنوان پروژه ای مشترک تا سقف 20 میلیون ریال از اعتبارات مرکز استفاده نمائید. اجرای این طرح ها منوط به حضور یک مجری از دانشگاه علوم پزشکی گیلان می باشد که در صورت تمایل خودتان می توانید نسبت به انتخاب هر شخصی اقدام نمائید. در صورتی که خودتان ایده و یا عنوان خاصی مد نظر دارید نیز می توانید روال مربوطه را طی کنید و ایده های خود را به صورت طرح پژوهشی مطرح کنید.

همچنین مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت به صورت ادواری هر سه ماه یکبار اقدام به فراخوان اجرای طرح های پژوهشی چند مرکزی می کند. دانشجویان محترم می توانند در صورت تمایل در وب سایت مرکز ثبت نام کرده و عنوان مورد علاقه خود را در طرح های پژوهشی انتخاب نمایند. تفاهم نامه و نحوه اجرای فعالیت ها ارسال خواهد شد و در صورت موافقت، طرح تحقیقاتی طبق زمانبندی های اعلام شده منطبق با تفاهم نامه همکاری های پزوهشی به مرحله اجرا در خواهد آمد. مزیت اجرای این نوع طرح ها استفاده از نظرات سایر اساتید و محققین و نیز افزایش غنای علمی طرح های تحقیقاتی خواهد بود.

اگر عضو هیات علمی دانشگاه و یا پژوهشگر دانشگاهی هستید:

  •        در صورتی که عنوان خاصی را در دانشگاه و یا مرکز تحقیقاتی خود در حال اجرا دارید:

مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت گیلان از اجرای طرح های مشترک کشوری استقبال می کند. می توان برای بیشتر شدن نمونه ها و اجرای دقیق تر فعالیتهای پژوهشی، عناوین را به صورت مشترک اجرا کرد. کافیست در وب سایت مرکز در بخش همکاری های پژوهشی ثبت نام کرده و عنوان کار تحقیقاتی در حال اجرا را با ما در میان بگذارید. همکار طرح پژوهشی به شما معرفی خواهد شد و تفاهم نامه همکاری مشترک امضا شده و پروپوزال برای تصویب و کسب بودجه بیشتر به دانشگاه علوم پزشکی گیلان ارسال خواهد شد. مزایای اجرای طرحهای تحقیقاتی به صورت مشترک، استفاده از نمونه های بیشتر، افزایش کیفیت کار تحقیقاتی و چاپ در مجلات علمی معتبرتر خواهد بود. مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی با توجه به میزان همکاری در این زمینه ادعایی در ارتباط با خروجی طرح های پژوهشی (مقاله و...) نداشته و تنها به قرار داشتن یک نویسنده بعنوان نویسنده همکار با افیلیشن مرکز تحقیقات اکتفا می نماید.

  •       در صورتی که قصد به اجرای طرحی تحقیقاتی با عنوانی خاص به صورت مشترک دارید ولی تاکنون شروع به کار ننموده اید.

پژوهشگران ما در مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت علاقه مند هستند که به همکاری مشترک برای اجرای طرح های تحقیقاتی بپردازند. کافیست در وب سایت مرکز ثبت نام نموده و عنوان طرح را با ما در میان بگذارید. در صورت پذیرش، بخش های مختلف فعالیت با شما هماهنگ خواهد شد و تفاهم نامه برای تائید برایتان ارسال می شود. چنین فعالیت هایی در صورت تمایل می تواند به صورت مشترک چندین مرکز تحقیقاتی در سطح کشور به مرحله اجرا در آید.

  •       در صورتی که مایل به مشارکت در طرح های چند مرکزی مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت هستید.

مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت به صورت ادواری هر سه ماه یکبار اقدام به فراخوان اجرای طرح های پژوهشی چند مرکزی می کند. همکاران و اساتید محترم می توانند در صورت تمایل در وب سایت مرکز ثبت نام کرده و عنوان مورد علاقه خود را در طرح های پژوهشی انتخاب نمایند. تفاهم نامه و نحوه اجرای فعالیت ها ارسال خواهد شد و در صورت موافقت، طرح تحقیقاتی طبق زمانبندی های اعلام شده منطبق با تفاهم نامه همکاری های پژوهشی به مرحله اجرا در خواهد آمد. مزیت اجرای این نوع طرح ها استفاده از نظرات سایر اساتید و محققین و نیز افزایش غنای علمی طرح های تحقیقاتی خواهد بود.

تاریخ آخرین به روزرسانی : 1397/11/30
 
آمار مراجعات
آمار این صفحه  امروز:   0  دیروز:   0  کل مراجعات:   193