متن کامل خبر
تاریخ 1398/07/14     تعداد دفعات مشاهده 1113 بار     ساعت 22:51:17     گروه خبری اخبار روابط عمومی دانشگاه

مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان در نشست هیات رییسه دانشگاه گفت: در مسیر بهبود زیر ساخت های حوزه سلامت استان، فشار بیرونی بر دانشگاه علوم پزشکی گیلان از هیچ کس پذیرفتنی نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ حجت الاسلام والمسلمین علی اسماعیلی- مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان، صبح امروز در نشست هیات رییسه دانشگاه، با اشاره به قیام امام حسین (ع) و حق طلبی ایشان در برابر بی عدالتی حاکمان و ظالمان،  گفت: اگر امروز ما خود را شیعه و پیرو امامان و معصومین (ع) می دانیم، باید مسیر حرکت ما در تمام امورات زندگی به ویژه برای خدمت به مردم ، در مسیر حرکت این عزیزان بوده و همواره در پی اجرای عدالت و عامل به آن باشیم.

وی ادامه داد:  در حال حاضر شاهد اقدامات و پیگیری های خوبی در زمینه بهبود زیرساخت ها ی حوزه سلامت در استان هستیم و انتظار داریم این پیگیری مستمر و مداوم باشد تا مردم از ثمرات آن بهره مند شوند و در این مسیر فشار بیرونی بر دانشگاه از هیچ کس پذیرفتنی نیست.
این مقام مسوول، تصریح کرد: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، همواره از اقدامات خوبی که برای مردم و بهبود وضعیت دانشگاه و دانشگاهیان باشد حمایت خواهد کرد و در این مسیر با هیچ کس تعارفی نیز نخواهد داشت.
اسماعیلی با تاکید بر اینکه دانشگاه جایی برای جولان دادن افراد صاحب نفوذ و وارد کردن فشارهای سیاسی به مسوولان دانشگاه نیست، اظهار داشت: تا زمانی که در این دانشگاه حضور دارم، اجازه نخواهم داد تا افرادی بخواهند با استفاده از رانت و فشار،  مانع حرکت رو به جلوی دانشگاه باشند.
وی ادامه داد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی فرصتی ایجاد شده تا شیفتگان خدمت به مردم بتوانند در عرصه های مختلف به فعالیت بپردازند، پس ما باید قدردان انقلاب و نظام باشیم و همواره برای حفظ این نظام اسلامی جانفشانی کنیم، چرا که همه بدهکار نظام و انقلاب هستیم.

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
Close