چهارشنبه 20 فروردین 1399
EN
منو
 
 
 
اعضای گروه
چاپ

 

Faculty Members

 Photo

Name

Education

Contact Information

cv

دکتر ایرج نیکوکار

Dr. Nikokar, Iraj

استاد باکتری شناسی پزشکی

Email:

nikokariraj@gums.ac.ir

nikokariraj@yahoo.com

 

 

cv

ORCID

Google Scholar

Scopus

 

دکتر محمدرضا محمودی

Dr. Mahmoodi, MR

دانشیار انگل شناسی پزشکی

Email:

mrmahmoodi2002@yahoo.com 

cv

ORCID

Google Scholar

Scopus


دکتر کوروش خانکی

Dr. Khanaki, Korosh

دانشیار تخصصی بیوشیمی بالینی

Associate Professor Of Clinical Biochemistry

Email:

khanaki@gums.ac.ir

khanaki_korosh_bio@yahoo.com

cv

ORCID

Google Scholar

Scopus

 

دکتر مسعود حمیدی

Dr. Hamidi, Masoud

دکتری زیست فناوری (بیوتکنولوژی) دارویی

Phd of Pharmaceutical Biotechnology

Email:

 

m.hamidi2008@gmail.com

hamidi_m@gums.ac.ir

cv

ORCID

Google Scholar

Scopus

 

دکتر سبحان فائزی

Dr.Faezi, Sobhan

 

(مسئول برنامه ریزی گروه )

استادیار باکتری شناسی پزشکی

Ph.D Of medical bacteriology

Email:

 faezi@gums.ac.ir

cv

ORCID

Google Scholar

Scopus

 

 

Laboratory experts

 

  مجتبی فرح بخش

Mojtaba Farahbakhsh

کارشناس علوم آزمایشگاهی

(سوپروایزر)

 

افشین ونک عراقیان

Afshin Vanak Araghiyan

کارشناس ارشد میکروب شناسی

 Email:

a.v.afshin@gmail.com

علی علمی

Ali Elmi

کارشناس ارشد بیوتکنولوژی پزشکی

 alielmii@yahoo.com

 

محمد رضا پور محمدی

Mohammadreza Pourmohammadi

کارشناس ارشد میکروب شناسی

 

سیده گلچهره میرلاهیجی

Golchehre Mirlahiji

دانشجوی دکترای میکروبیولوژی

 Email:

 golimirlahiji@gmail.com

ملیحه نجف پور

Malihe Najafpour

کارشناس ارشد خون شناسی پزشکی

 Email:

mah_najafpour@yahoo.com

 عادل فکری

Adel Fekri

کارشناسی ارشد ایمنی شناسی

E-Mail:

immono2010@gmail.com

 

تاریخ آخرین به روزرسانی : 1398/11/08
 
     
 
 
آمار مراجعات
آمار این صفحه  امروز:   5  دیروز:   1  کل مراجعات:   3409