یکشنبه 11 خرداد 1399
EN
منو
 
 
 
جشن فارغ التحصیلی
چاپ
 

جشن فارغ التحصیلی 264 دانش آموخته دو دانشکده پرستاری و مامایی - پیراپزشکی شرق گیلان برگزار گردید .

روز چهارشنبه مورخ 96/9/24 رأس ساعت 10 صبح ، مراسم جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دو دانشکده پرستاری و مامایی و پیراپزشکی با حضور مهمانان استانی و شهرستان لنگرود ، ریاست دانشکده ، معاون آموزشی دانشکده ، مدیریت فرهنگی و تربیت بدنی دانشگاه ، اساتید و کارکنان و دانش آموختگان دو دانشکده به همراه خانواده هایشان با تلاوت کلام الله مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید .

سپس دکتر نیکوکار ریاست محترم دانشکده ضمن خیر مقدم گویی ، اظهار فرمودند : در این دانشکده امسال 264 دانشجو فارغ التحصیل شده اند.

و بیان فرمودند : یکی از خصوصیات این دانشکده تنوع در رشته‌ها است که هر رشته نیز در بخش دولتی و خصوصی بازار کار خود را دارد و دانشجویان بعد از فارغ‌التحصیل شدن به عرصه خدمت برای سلامت جامعه وارد می‌شوند که باید حقوق بیمار و همراهان آنان را در نظر بگیرند و شرایط آنان را نیز بسنجند .

عمده دانشجویان فارغ‌التحصیل پزشکی با مردم سروکار دارند و باید همه بیماران و همراهان آنان را مانند پدر و مادر و خانواده خود بدانند و دلسوزی کنند.

و مهربانی و خوش‌اخلاقی برای همیشه در اذهان مردم باقی می‌ماند که فعالان عرصه سلامت باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

در ادامه پس از پخش نماهنگ ، سوگندنامه فارغ التحصیلان به ترتیب کارشناسی اتاق عمل ، هوشبری ، رادیولوژی ، علوم آزمایشگاهی ، پرستاری و مامایی توسط اساتید مشاور مربوطه قرائت گردید .

در این جشن فارغ‌التحصیلی ۲۵۴ دانشجو در رشته‌های پرستاری، مامایی، رادیولوژی، علوم آزمایشگاهی، اتاق عمل و هوشبری در مقطع کارشناسی و ۱۰ دانشجو نیز در رشته‌های زیست‌فناوری پزشکی و پرستاری سالمندان در مقطع کارشناسی ارشد فارغ‌التحصیل شدند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ آخرین به روزرسانی : 1396/10/10
 
     
 
 
آمار مراجعات
آمار این صفحه  امروز:   0  دیروز:   2  کل مراجعات:   2725