شنبه 29 مهر 1396
EN
منو
 
 
 
علوم آزمایشگاهی
چاپ

Head of the Department

 Photo

Name

Education

Contact Information

cv


دکتر مسعود حمیدی

Dr Masood Hamidi

دکتری زیست فناوری (بیوتکنولوژی) دارویی

Phd of Pharmaceutical Biotechnology

Email:

 

m.hamidi2008@gmail.com

 

hamidi_m@gums.ac.ir

cv

Faculty Members

 Photo

Name

Education

Contact Information

cv


دکتر ایرج نیکوکار

Dr Iraj Nikookar

دانشیار باکتری شناسی پزشکی

Email:

nikokariraj@gums.ac.ir

nikokariraj@yahoo.com

 
 

cv

دکتر مهریار حبیبی رود کنار

Dr mehryar Habibi

دکتری فرآوردهای بیولوژیک 

Medical Biotechnology phd  of

 

Email: mhr376@yahoo.com

 

 

cv

 

دکتر محمود عابدین زاده

Dr Mahmood Abedin zadeh

دکترای تخصصی فیزیولوژی پزشکی

 (PhD) Medical Physiologist

 

Email:

mahmood.abedinzade@gmail.com

mabedinzade@gums.ac.ir

 
 

cv

دکتر کورش خانکی

Dr Korosh Khanaki

Ph.D. of Clinical Biochemistry دکترای تخصصی بیوشیمی بالینی

 

 

Email:

khanaki@gums.ac.ir

khanaki_korosh_bio@yahoo.com

cv

 

دکتر محمد رضا محمودی

Dr Mohammadreza Mahmoodi

استادیار انگل شناسی پزشکی

Email: mrmahmoodi2002@yahoo.com

 

 

 

cv

 

دکتر آزاده کبیری

Dr Azadeh Kabiri

Ph.D. of Anatomical Sciences

                                   دکتری علوم تشریحی

 

Email: kabiri@gums.ac.ir

azadeh_kabiri@yahoo.com

 

 

cv

 

 

دکتر عمار ابراهیمی

Dr Ammar Ebrahimi

استادیار زیست فناوری پزشکی

Email: Ebrahimi.am@outlook.com

 

 

cv

 

دکتر سید محمد تقی رضوی طوسی

Dr Mohammadtaghi Razavi

دکترای تخصصی  فیزیولوژی پزشکی

Ph.D in Medical Physiology

 

Email:Razavitosee.smt@gmail.com

 

 

cv

 

مریم امیدی

Maryam Omidi

مربی ایمنی شناسی پزشکی

Email:

maryamomidioskuie@yahoo.com

 

cv

تاریخ آخرین به روزرسانی : 1395/10/11

کارشناسان آزمایشگاه

آقای مجتبی فرح بخش

کارشناس علوم آزمایشگاهی

آقای افشین ونک عراقیان

کارشناس ارشد میکروب شناسی

آقای علی علمی

کارشناس ارشد بیوتکنولوژی پزشکی

آقای محمد رضا پور محمدی

کارشناس ارشد میکروب شناسی

خانم سیده گلچهره میرلاهیجی

 دانشجوی دکترای میکروبیولوژی

خانم ملیحه نجف پور

کارشناس ارشد هماتولوژی پزشکی

تاریخ آخرین به روزرسانی : 1395/10/11
 
     
 
 
آمار مراجعات
آمار این صفحه  امروز:   1  دیروز:   0  کل مراجعات:   9889