چهارشنبه 26 دی 1397
EN
منو
 
 
 
درباره ی کتابخانه دانشکده پرستاری مامایی شهید بهشت
چاپ

درباره کتابخانه:

دانشکده پرستاری و مامایی شهید دکتر بهشتی رشت از سال 1344 تحت عنوان آموزشکده پرستاری فعالیت خود را آغاز نمود. کتابخانه این دانشکده نیز که قدمتی به بلندای عمر خود دانشکده دارد در ضلع -شرقی دانشکده در زمینی به مساحت تقریبی 1000متر مربع بنا شده است.

این کتابخانه در حال حاضر دارای 9607 نسخه کتاب فارسی، 2246 نسخهکتاب انگلیسی، 1267 نسخه نشریه فارسی،1821 نسخه نشریه انگلیسی، 48 نسخه سی دی آموزشی فارسی، 26 نسخه سی دی آموزشی لاتین،412عنوان پایان نامه می باشد . دسترسی به پایگاه های پیوسته کتابشناختی، استنادی و متن کامل حوزه سلامت که از طریق آی پی دانشگاه و سایت کتابخانه مرکزی در دسترس کاربران قرار دارد مکمل مجموعه چاپی این کتابخانه است. کتب مرجعی انگلیسی نیز که از طریق بسته RDML به صورت غیر پیوسته در محل کتابخانه قابل استفاده است به مجموعه کتب این کتابخانه غنای خاصی بخشیده است.

این کتابخانه در قالب دو بخش خدمات فنی و خدمات عمومی به تامین نیازهای اطلاعاتی و علمی کاربران خود اعم از اعضای هیئت علمی، دانشجویان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و کارکنان این دانشکده پرداخته و با 9 نیروی انسانی شاغل در بخش های مختلف در کلیه روزهای کاری به استثنای پنج شنبه ها و تعطیلات رسمی از ساعت 7.30 لغایت 17 آماده ارائه خدمات می باشد.

چشم انداز:

کتابخانه دانشکده پرستاری و مامایی شهید دکتر بهشتی رشت تلاش خواهد نمود در راستای چشم انداز تعریف شده یرنامه راهبردی دانشگاه علوم پزشکی گیلان "پیشرو در دانشگاه های نسل سوم ، کارآمد در ارایه خدمات و پیشگام در شاخص های سلامت" ، حرکت نماید. از این رو ماموریت این کتابخانه تقویت آموزش، پژوهش وفعالیتهای پژوهشی دانشکده و حمایت ازتلاشهای آن در جهت ارتقای رتبه در سطح ملی و بین المللی ، از طریق تهیه، توسعه و تسهیل دسترسی به منابع و اطلاعات علمی مورد نیاز دانشگاه و مدیریت بهره برداری از این منابع می باشد.

هدف و رسالت:

با نگاهی به رسالت دانشگاه علوم پزشکی گیلان" تامین ، حفظ و ارتقا سلامت جامعه با تکیه بر فرهنگ سازی و اعتلای بهداشت ، درمان ، آموزش و پژوهش" هدف اصلی کتابخانه دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت نیز ، کمک به ارتقاء سطح کیفی آموزش و پژوهش ، مدیریت خدمات بالینی و جامعه نگر در این حوزه از طریق تامین منابع اطلاعاتی چاپی والکترونیکی لازم و کافی و فراهم نمودن محیطی مناسب جهت استفاده از این منابع در کوتاه ترین زمان و مفیدترین شرایط ممکن است.


شناسگر استاندارد بین المللی کتابخانه (شابکا) دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت

Library International Standard Identifier ( LISI) of Shahid Beheshti Faculty of Nursing and Midwifery

IR - 202670021

 
 
تاریخ آخرین به روزرسانی : 1397/09/25
 
     
 
 
آمار مراجعات
آمار این صفحه  امروز:   1  دیروز:   0  کل مراجعات:   1751