تاریخ 1397/05/16     تعداد دفعات مشاهده 628 بار     ساعت 16:56:25     گروه خبري اخبار روابط عمومی دانشگاه

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در پیامی، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید صارمی، فرا رسیدن روز خبرنگار(17مرداد) را به اصحاب رسانه تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک- رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در پیامی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید صارمی، فرا رسیدن روز خبرنگار (17مرداد) را به اصحاب رسانه تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

 
بسمه تعالی 

در عصر ارتباطات و فناوری، شکل گیری خبر، سرعت انتشار و گستره ای که یک خبر در بر می گیرد نسبت به قبل تغییر کرده است و امروزه اثری که رسانه در مهارت های ارتباطی دارد، در هیچ دوره ای از تاریخ بشریت وجود نداشته است.

در حال حاضر، با توجه به افزایش سطح انتظار از کارکنان عرصه رسانه، فعالان این حوزه باید از مهارت های ویژه ای در زمینه تحلیل، دسته بندی، استخراج، انتشار و هدفمند کردن اخبار بهره مند باشند. بی شک،  هوشمندترین، توانمندترین، ماهرترین و باتجریه ترین افراد می توانند در عرصه اطلاع رسانی قرار بگیرند.

در این راستا، سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار ، فرصت مغتنمی برای تقدیر از تلاشگران عرصه اطلاع رسانی است. ضمن تقدیر و تشکر از تلاش اصحاب رسانه که در انجام رسالت خود از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند، برای همگان از خداوند متعال، آرزوی توفیق روز افزون مسالت دارم.

 

دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :