جستجو:  
چهارشنبه 2 مهر 1399

 
 
کانون ها
چاپ

کانون های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

کانون دانشجویی فیلم و عکس (شرق گیلان )

معرفی کانون:

کانون دانشجویی فیلم و عکس در سال 1389 توسط سه تن از دانشجویان علاقمند به حوزه عکاسی و نقد فیلم تشکیل و با کسب مجوز از معاونت فرهنگی ، دانشجویی دانشگاه ، تحت نظارت مدیریت امور فرهنگی ، فوق برنامه و تربیت بدنی دانشگاه در حال فعالیت است.

هدف کلی کانون کمک به تعیین جایگاه فیلم و عکس در دانشگاه ، بهره گیری از مشارکت دانشجویان فعال در زمینه های هنری و هچنین برگزاری نمایشگاه های عکس و پخش فیلم .

 دبیر کانون :

- مسعود بیگی

 کانون دانشجویی ادبی( رشت ) و ( شرق گیلان )

معرفی کانون:

کانون دانشجویی ادبی در سال 1389 توسط سه تن از دانشجویان علاقمند در زمینه های شعر و داستان تشکیل و با کسب مجوز از معاونت فرهنگی ، دانشجویی دانشگاه ، تحت نظارت مدیریت امور فرهنگی ، فوق برنامه و تربیت بدنی دانشگاه در حال فعالیت است.

هدف کلی کانون تعمیق و گسترش فرهنگ و هنر اصیل ایرانی و اسلامی و تلاش درجهت برآورده کردن نیازهای ادبی دانشجویان و غیره...

 دبیر کانون رشت :

فاطمه صداقت مژدهی

دبیر کانون شرق گیلان :

- رقیه منصوری

کانون دانشجویی هنرهای تجسمی (شرق گیلان )

معرفی کانون:

کانون دانشجویی هنرهای تجسمی در سال 1389 توسط سه تن از دانشجویان علاقمند به نقاشی ، کاریکاتور و خطاطی تشکیل و با کسب مجوز از معاونت فرهنگی ، دانشجویی دانشگاه ، تحت نظارت مدیریت امور فرهنگی ، فوق برنامه و تربیت بدنی دانشگاه در حال فعالیت است.

هدف کلی کانون تعمیم و گسترش هنرهای تجسمی ( طراحی ، نقاشی ، گرافیک ، ترکیب حجمی و صنایع دستی ) با محتوای فرهنگ اسلامی ایرانی و نیز به منظور شناسائی و رشد استعدادهای هنری و بالا بردن توانائیهای فنی و تکنیکی دانشجویان .

 دبیر کانون :

- پیمان چایچی

 کانون دانشجویی هلال احمر ( رشت ) و ( شرق گیلان )

معرفی کانون:

کانون دانشجویی هلال احمر ( دانشکده شرق گیلان ) در سال 1389 توسط سه تن از دانشجویان علاقمند به امدادگری و خدمات رسانی به مردم آسیب دیده تشکیل و با کسب مجوز از معاونت فرهنگی ، دانشجویی دانشگاه ، تحت نظارت مدیریت امور فرهنگی ، فوق برنامه و تربیت بدنی دانشگاه در حال فعالیت است.

هدف کلی کانون تربیت و آموزش دانشجویان به منظور آماده ساختن آنان در انجام خدمات امدادی و اجتماعی ، ایجاد حس تعاون و نیکوکاری بین جوانان دانشجو و کمک به وفاق و همدلی بین قشر دانشگاهی ، کمک به امر سلامت جامعه و دفاع از ارزشهای الهی ، انسانی و همکاری داوطلبانه در برنامه های خدمات بهداشتی ، درمانی و غیره ...

 دبیر کانون رشت :

- پرستو طریقی

دبیر کانون شرق گیلان:

- پرویز عزیزی

 کانون دانشجویی سلامت( رشت ) و ( شرق گیلان )

کانون دانشجویی سلامت رفتار در سال 1390 توسط سه نفر از دانشجویان علاقمند با کسی مجوز از معاونت فرهنگی ،دانشگاه تحت نظارت مدیریت امور فرهنگی ، فوق برنامه و تربیت بدنی دانشگاه در حال فعالیت می باشد .

هدف کلی کانون : برگزاری کارگاه آموزش سلامت و پیشگیری از بیماریها ، انتشار نشریه ، تهیه پوستر و پمفلت ، تبادل اطلاعات با دانشگاههای دیگر ، اجرای طرحها و پروژه های پیشنهادی از سوی وزارت متبوع ، انجام مطالعات ، تحقیقات و پژوهش ، دعوت از اساتید و کارشناسان و ... می باشد .

دبیر کانون (رشت) الهه ابراهیم نژاد   

دبیر کانون (شرق) شبنم کیاء

 

دانشجویان علاقمند جهت فعالیت در کانونها به کتابخانه فرهنگی (خانم علیزاده)مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است دانشجویان دانشکده پرستاری و مامایی و پیراپزشکی شرق گیلان به واحد فرهنگی دانشکده (آقای فلاح) مراجعه نمایند .

تاریخ آخرین به روزرسانی : 1393/03/31
 
     
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  0
عضو :  0
کل مراجعات :  2934
امروز :  1
دیروز :  2