سایت اصلی دانشگاه |  یکشنبه 11 خرداد 1399 English
جستجو:  
رئوس برنامه ها واحد بیماریها

رئوس مطالب:

 واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری ها دامنه مسئولیتهای متفاوت و گوناگونی دارد که انجام تمامی آن مسئولیتها نیاز به پیگیریهای مداوم و تلاش و ممارست فراوان دارد .

بی شک انجام چنین شرح وظایفی بدون رعایت منشور اخلاقی و جدیت و پشتکار تمامی پرسنل واحد مقدور و میسر نخواهد بود.

از طرفی دیگر همکاری سازمانها و نهادهای دیگر و بیش از آن همیاری تمامی مردم عزیز و فهیم شهرستان لاهیجان می تواند زمینه ساز تعامل بیشتر و موفقیت برنامه های بهداشتی در تمامی سطوح گردد.

رئوس مطالب برنامه های واحد بیماریها بصورت ریز جزئیات در شرح وظایف واحد نیز قید و ثبت شده است که می توان بدانها نیز رجوع و استناد کرد لکن به طور کلی رئوس فعالیتها و مطالب واحد بیماریها حسب انواع بیماریهایی که جهت پیشگیری و پیگیری آنها ارایه خدمات می نماید تقسیم بندی گردیده است.این بیماریها شامل بیماریهای کتبی(غیر فوری) و بیماریهای تلفنی(فوری) تقسیم بندی شده اند.

از طرفی دیگر بواسطه حجم بالای کاری و تعدد اطلاعات و بیماریهای مختلف بیماریهای مشابه حسب طریقه انتقال یا نحوه واگیر یا غیرواگیر بودنشان و امثال آن فلوچارت دسترسی به فایلها و پوشه ها تنظیم و طراحی شده است که در ذیل نمونه آنها بارگزاری شده است.

انشاالله در آینده نزدیک تمامی بیماریهایی که در این جداول و لیست مشاهده می نمایید در همین بخش توضیحات مفصلی راجع تعریف همان بیماری،نحوه انتقال بیماری ، پیشگیری ،درمان و توصیه های بهداشتی راجع به بیماری مذبور بارگزاری و اطلاع رسانی خواهد شد.

تاریخ آخرین به روزرسانی : 1393/02/14
 
آمار مراجعات
آمار این صفحه  امروز:   0  دیروز:   0  کل مراجعات:   1263