جستجو:  
پنجشنبه 4 بهمن 1397
Demo2 third Demo2 third Demo2 third Demo2 third Demo2 third Demo2 third Demo2 third
مدیریت آمار و فناوری دانشگاه
اخبار و تازه ها  
 
به منظور نظارت و بررسی عملکرد حوزه آمار و IT کلیه مراکز درمانی تابعه دانشگاه؛
11:32:03 1397/11/02
در اولین نشست مشترک بررسی و ارزیابی شاخص های عملکردی کلیه مراکز آموزشی – درمانی و مراکز درمانی استان که با هماهنگی دو حوزه معاونت درمان و مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه برگزار گردید، گزارشی جامع از وضعیت کمی وکیفی ارسال اطلاعات به سامانه های وزارتی – دانشگاهی ( سامانه سپاس – سامانه فرابر ) توسط کلیه بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه ارائه گردید .شایان ذکر است که این سامانه ها مبتنی بر اطلاعات دریافتی ، معیار اندازه گیری عملکرد و صحت سنجی شاخص های کلیدی در حوزه سلامت بوده و اساس تصمیم گیری ها و نظارت جامع بر اطلاعات و امور برای برنامه‌ریزان در سطح وزارت متبوع می باشند.
در راستای اهداف استراتژیک دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛
12:09:45 1397/10/29
هشتمین نشست شورای راهبردی مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی گیلان در راستای اهداف راهبردی دانشگاه و با رویکرد ارزیابی عملکرد و میزان تحقق اهداف راهبردی این مدیریت با حضور مدیر آمار و فناوری اطلاعات و مسئولین پایش و مسئولین سنجه شورای راهبردی این مدیریت تشکیل گردید.
در راستای نظارت برفرآیندها و استقرار پروژه مارلیک در دانشگاه ؛
19:31:53 1397/10/25
به منظور نظارت بر فرایندها و روند اجرای سطح دو نظام ارجاع الکترونیک در مراکز جامع سلامت شهری - روستایی تحت پوشش دانشگاه و به منظور تسریع در توسعه زیر ساخت و اجرای بهینه پروژه مارلیک ، مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همراه تیم ستادی نظام ارجاع الکترونیک از مراکز جامع سلامت شهری – روستایی شهرستان رشت بازدید نمودند .
به منظور توانمند سازی و ارتقاء دانش آماری کارکنان ؛
10:40:50 1397/10/25
کارگاه آموزشی آشنایی با روشهای نمونه گیری به منظور ارتقاء سطح دانش تخصصی کارشناسان مسئول آمار شبکه های بهداشت و درمان تابعه دانشگاه در دفتر مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه برگزار شد.
در نشست هم اندیشی شورای راهبردی دانشگاه ؛
12:18:06 1397/10/24
در هشتاد و پنجمین نشست هم اندیشی شورای راهبردی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، سنجه های راهبردی مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه با رویکرد توسعه خدمات الکترونیک در حوزه سلامت ساعت 7 صبح امروز در سالن اجلاس دفتر ریاست، برگزار شد.
به منظور بهبود کیفیت و اجرای کامل پروژه مارلیک در استان ؛
10:51:54 1397/10/22
جلسه بررسی و روند توسعه زیر ساخت های نظام ارجاع الکترونیک باحضور دکتر نورصالحی - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان ، مهندس رمضانی مدیر آمار و فناوری اطلاعات ، دکتر دلیلی مدیر درمان معاونت درمان ، رئیس مرکز بهداشت رشت و رئیس کلینیک بعثت و سایر مسوولان و کارشناسان ستادی در دفتر این مدیریت تشکیل گردید .
به همت مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه ؛
15:15:02 1397/10/20
در اولین نشست کمیته تخصصی آمار و اصلاح فرآیندها ، داشبورد هوشمند مدیریتی " گیل اوخان " راه اندازی شد . این سامانه با رویکرد مدیریت هوشمند بر تمام فرآیندها ی واحدهای تابعه دانشگاه بر اساس معیارهای کلیدی و شاخص های قابل اندازه گیری که به رشد و ارتقای مدیریت می انجامد طراحی شده است و پراکندگی اطلاعات ، دوباره‌کاری‌ها را از بین می‌برد و امکان مانیتورینگ و نظارت جامع بر اطلاعات و امور برای برنامه‌ریزان در کلیه سطوح دانشگاه را فراهم می‌کند و راهبردها و برنامه‌های مورد نیاز هر حوزه را ارائه و در دسترس قرار می‌دهد.
به منظور مدیریت بهینه فرآیندها و سیستم های اطلاعات بیمارستانی ؛
17:50:58 1397/10/18
با هماهنگی های به عمل آمده توسط مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه با کلیه مراکز آموزشی – درمانی و مراکز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی گیلان نشست مشترکی به منظور امکان صحت سنجی و ارسال بهنگام اطلاعات هویتی بیماران دارای پرونده در سامانه پرونده الکترونیکی سلامت (سپاس) با حضور کارشناسان مسئول IT ،کارشناسان فناوری اطلاعات سلامت ، نمایندگان شرکت های توسعه دهنده HIS و کارشناسان ستادی این حوزه در دفتر این مدیریت برگزار شد .
در راستای نظارت برفرآیندها و استقرار پروژه مارلیک در دانشگاه ؛
17:44:26 1397/10/18
به منظور نظارت بر فرایندها و روند اجرای پروژه مارلیک در سطح مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه و به منظور تسریع در توسعه زیر ساخت و اجرای بهینه نظام ارجاع الکترونیک، مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی گیلان به اتفاق تیم ستادی نظام ارجاع الکترونیک از مراکز جامع سلامت شهری – روستایی شهرستان رشت بازدید نمودند .
در راستای تحقق اهداف دولت الکترونیک و اجرای بهینه فرآیند پرونده الکترونیک سلامت در استان ؛
09:23:33 1397/10/18
نشست مشترکی با هماهنگی مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگا ه به منظورتوسعه زیر ساخت ، پایدار نمودن ، ارتقای کیفیت و مدیریت بهینه ارتباطات شبکه و زیرساخت کلیه عرصه ها و واحدهای تابعه دانشگاه در بستر شمس ، با حضور مدیر حقوقی ، مدیر پشتیبانی ، نماینده مدیریت دفتر فنی ، نمایندگان معاونت بهداشتی و کارشناسان ستادی دانشگاه در دفتر این مدیریت برگزار گردید .

javascript slider

       
 
 
آمار مراجعات
آمار این صفحه  امروز:   6  دیروز:   46  کل مراجعات:   87854