جستجو:  
چهارشنبه 21 آذر 1397
Demo2 third Demo2 third Demo2 third Demo2 third Demo2 third Demo2 third Demo2 third
مدیریت آمار و فناوری دانشگاه
اخبار و تازه ها  
 
به منظور نظارت بر فرآیندهای حوزه IT واحدهای تابعه دانشگاه ؛
08:46:52 1397/09/18
با هماهنگی مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه نشست مشترکی به منظور ارزیابی عملکرد و مدیریت بهینه سامانه ها و فرآیندهای حوزه IT در دانشگاه ، با حضور نمایندگان IT معاونت ها، دانشکده ها ، مدیریت ها و شبکه های بهداشت و درمان شهرستان ها در دفتر این مدیریت برگزار شد.
به منظور ارتقای وضعیت کیفی ارسال داده ها به سامانه سپاس ؛
11:53:23 1397/09/13
به منظور تحقق اهداف خدمات پرونده الکترونیک سلامت ، ارتقای وضعیت کیفی ارسال داده به سامانه سپاس و بهبود کیفیت خدمات الکترونیکی حوزه IT ، کارگاه آموزشی بهبود کیفیت داده های سپاس با محوریت شاخص های موثر بر کیفیت داده ها با حضور کارشناسان ستادی ، مسئولین HIS ، کارشناسان فناوری اطلاعات سلامت و پذیرش کلیه مراکز آموزشی – درمانی و مراکز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سالن اجتماعات مرکز آموزشی –درمانی 17 شهریور رشت برگزار گردید .
به منظور هم اندیشی در اجرای نظام ارجاع الکترونیک ؛
11:13:35 1397/09/13
به منظور بررسی فرایندها و روند اجرای پروژه نظام ارجاع الکترونیک سلامت در سطح مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه ، تیم تخصصی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز طی یک نشست هم اندیشی از تجربیات کمیته تخصصی پروژه مارلیک در اجرای این طرح مهم به عنوان یک دانشگاه پیشرو و موفق استفاده نموده و ضمن گفت و گو با مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی گیلان به عنوان یکی از اصلی ترین صاحبان فرآیند پروژه " مارلیک " در خصوص نحوه استقرار ، زیر ساخت ها ، آموزش و اجرای بهینه سه سطح نظام ارجاع الکترونیک در استان گیلان را بررسی نمودند.
در راستای نظارت برعملکرد واحد های تابعه دانشگاه ؛
14:02:19 1397/09/12
دکتر یوسف زاده چابک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان روز دوشنبه 12 ام آذر ماه سال جاری از مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه بازدید به عمل آورده و طی یک ارزیابی اختصاصی و گفت و گو با کارکنان این حوزه ، از نزدیک در جریان عملکرد این مدیریت قرار گرفت. دراین بازدید که با حضور مدیر روابط عمومی دانشگاه و هیات همراه انجام شد، دکتر یوسف زاده چابک در خصوص اهمیت فرآیندهای مرتبط با حوزه آمار و فناوری اطلاعات در راستای رسیدن به اهداف کلان دانشگاه با نظارت و مرجعیت این حوزه تاکید ویژه داشت .
در راستای نظارت برفرآیندها و استقرار پروژه مارلیک در دانشگاه ؛
10:24:22 1397/09/11
به منظور نظارت بر فرایندها و روند اجرای پروژه مارلیک در سطح مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه و به منظور تسریع در توسعه زیر ساخت و اجرای بهینه نظام ارجاع الکترونیک، مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی گیلان به اتفاق تیم ستادی نظام ارجاع الکترونیک ، مدیر شبکه بهداشت و درمان و کارشناسان IT شبکه بهداشت و بیمارستان از شبکه بهداشت و درمان شهرستان تالش بازدید نمودند .
در راستای نظارت برفرآیندها و استقرار پروژه مارلیک در دانشگاه ؛
10:18:13 1397/09/07
در راستای نظارت بر فرایندها و استقرار پروژه مارلیک در سطح مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه و به منظور تسریع در توسعه زیر ساخت و بهبود ارایه خدمات الکترونیک، مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی گیلان به اتفاق تیم ستادی نظام ارجاع الکترونیک ، مدیر شبکه بهداشت و درمان و کارشناس IT از بیمارستان کوثر آستانه بازدید نمودند .

javascript slider

       
 
 
آمار مراجعات
آمار این صفحه  امروز:   2  دیروز:   45  کل مراجعات:   84891