جستجو:  
پنجشنبه 27 دی 1397
Demo2 third Demo2 third Demo2 third Demo2 third Demo2 third Demo2 third Demo2 third
مدیریت آمار و فناوری دانشگاه
اخبار و تازه ها  
 
به منظور بهبود کیفیت و اجرای کامل پروژه مارلیک در استان ؛
10:51:54 1397/10/22
جلسه بررسی و روند توسعه زیر ساخت های نظام ارجاع الکترونیک باحضور دکتر نورصالحی - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان ، مهندس رمضانی مدیر آمار و فناوری اطلاعات ، دکتر دلیلی مدیر درمان معاونت درمان ، رئیس مرکز بهداشت رشت و رئیس کلینیک بعثت و سایر مسوولان و کارشناسان ستادی در دفتر این مدیریت تشکیل گردید .
به همت مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه ؛
15:15:02 1397/10/20
در اولین نشست کمیته تخصصی آمار و اصلاح فرآیندها ، داشبورد هوشمند مدیریتی " گیل اوخان " راه اندازی شد . این سامانه با رویکرد مدیریت هوشمند بر تمام فرآیندها ی واحدهای تابعه دانشگاه بر اساس معیارهای کلیدی و شاخص های قابل اندازه گیری که به رشد و ارتقای مدیریت می انجامد طراحی شده است و پراکندگی اطلاعات ، دوباره‌کاری‌ها را از بین می‌برد و امکان مانیتورینگ و نظارت جامع بر اطلاعات و امور برای برنامه‌ریزان در کلیه سطوح دانشگاه را فراهم می‌کند و راهبردها و برنامه‌های مورد نیاز هر حوزه را ارائه و در دسترس قرار می‌دهد.
به منظور مدیریت بهینه فرآیندها و سیستم های اطلاعات بیمارستانی ؛
17:50:58 1397/10/18
با هماهنگی های به عمل آمده توسط مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه با کلیه مراکز آموزشی – درمانی و مراکز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی گیلان نشست مشترکی به منظور امکان صحت سنجی و ارسال بهنگام اطلاعات هویتی بیماران دارای پرونده در سامانه پرونده الکترونیکی سلامت (سپاس) با حضور کارشناسان مسئول IT ،کارشناسان فناوری اطلاعات سلامت ، نمایندگان شرکت های توسعه دهنده HIS و کارشناسان ستادی این حوزه در دفتر این مدیریت برگزار شد .
در راستای نظارت برفرآیندها و استقرار پروژه مارلیک در دانشگاه ؛
17:44:26 1397/10/18
به منظور نظارت بر فرایندها و روند اجرای پروژه مارلیک در سطح مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه و به منظور تسریع در توسعه زیر ساخت و اجرای بهینه نظام ارجاع الکترونیک، مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی گیلان به اتفاق تیم ستادی نظام ارجاع الکترونیک از مراکز جامع سلامت شهری – روستایی شهرستان رشت بازدید نمودند .
در راستای تحقق اهداف دولت الکترونیک و اجرای بهینه فرآیند پرونده الکترونیک سلامت در استان ؛
09:23:33 1397/10/18
نشست مشترکی با هماهنگی مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگا ه به منظورتوسعه زیر ساخت ، پایدار نمودن ، ارتقای کیفیت و مدیریت بهینه ارتباطات شبکه و زیرساخت کلیه عرصه ها و واحدهای تابعه دانشگاه در بستر شمس ، با حضور مدیر حقوقی ، مدیر پشتیبانی ، نماینده مدیریت دفتر فنی ، نمایندگان معاونت بهداشتی و کارشناسان ستادی دانشگاه در دفتر این مدیریت برگزار گردید .
به منظور توانمند سازی کارکنان و ارتقاء دانش آماری ؛
12:19:05 1397/10/11
اولین جلسه‌ی کارگاه آموزشی آشنایی با روشهای آماری به منظور ارتقاء سطح دانش کارشناسان مسئول آمار و فناوری اطلاعات سلامت کلیه مراکز آموزشی - درمانی و مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه در سالن اجلاس معاونت توسعه مدیریت و منابع برگزار شد.
به منظور نظارت بر فرآیندهای حوزه IT واحدهای تابعه دانشگاه ؛
13:25:48 1397/10/10
با هماهنگی مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه نشست مشترکی به منظور ارزیابی امکانات، تجهیزات شبکه ، زیر ساخت و بهبود فرآیندهای حوزه IT در مرکز درمانی جدیدالتاسیس پیروز لاهیجان ، با حضور نمایندگان IT شبکه بهداشت ودرمان و مراکز درمانی شهرستان لاهیجان و کارشناسان ستادی IT در دفتر این مدیریت برگزار شد.
به همت مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه ؛
14:25:07 1397/10/09
کارگاه آموزشی آشنایی با نرم افزار جامع سیستم نوبت دهی الکترونیکی با هدف اجرای بهینه فرآیندهای ارجاع در پروژه مارلیک، اولویت دهی خدمت به بیماران در نظام ارجاع و تبیین لزوم بهره گیری از این سیستم جامع برخط ، امروز در سالن همایش معاونت بهداشتی برگزار شد.
به منظور استقرار کامل پروژه مارلیک در سطح استان ؛
09:03:31 1397/10/09
به منظور استقرار کامل پروژه مارلیک در کلیه سطوح در مراکز درمانی و کلینیک های فوق تخصصی تحت پوشش دانشگاه و به منظور تسریع در بهبود ، توسعه زیر ساخت و ارایه خدمات الکترونیک به طور مطلوب به بیماران در نظام ارجاع ، نشست مشترکی با حضور معاونت درمان ، مدیر درمان معاونت درمان ، مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی گیلان، روسا و مدیران کلیه مراکز آموزشی - درمانی شهر رشت در دفتر این مدیریت برگزار شد .
به منظور استقرار پروزه مارلیک در استان ؛
10:26:47 1397/10/04
به منظور استقرار پروژه مارلیک در سطح مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه و به منظور تسریع در توسعه زیر ساخت و بهبود ارایه خدمات الکترونیک، نشست مشترکی با حضور مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همراه تیم ستادی نظام ارجاع الکترونیک ، مسئولین و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان های رودسر و املش در دفتر روسای دو مرکز درمانی شهید انصاری رودسر و نیکوکار املش برگزار شد

javascript slider

       
 
 
آمار مراجعات
آمار این صفحه  امروز:   1  دیروز:   77  کل مراجعات:   87426