جستجو:  
شنبه 2 شهریور 1398
Demo2 third Demo2 third Demo2 third Demo2 third
مدیریت آمار و فناوری دانشگاه
اخبار و تازه ها  
 
Rss
در راستای استقرار و اجرای پروژه ملی پرونده الکترونیک سلامت ؛
15:23 1398/05/23
به منظور استقرار و اجرای پروژه ملی پرونده الکترونیک سلامت در سطح استان گیلان و در راستای تحقق اجرای طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی ؛ کارگاه یک روزه استقرار نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی با حضور معاون فناوری اطلاعات مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت و هیات همراه و سرپرست مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه ، معاون غذا و دارو و مسؤولین بیمه سلامت و تامین اجتماعی ، پزشکان، داروسازان و مسئولین فنی داروخانه های استان برگزارشد .
08:00 1398/05/22
کارگاه آموزشی " نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی " با حضور معاون مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، در سالن اجتماعات دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت برگزار می شود.
در راستای اجرای پروژه پرونده الکترونیک سلامت در استان گیلان ؛
09:36 1398/05/13
در نشست مشترکی که با حضور سرپرست مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه ، مسؤولان بیمه سلامت استان و کارشناسان ستادی این حوزه در دفتر این مدیریت تشکیل گردید ،تصمیماتی به منظور ارائه نسخه جدید چک لیست استقرار برنامه تبادل و رسیدگی الکترونیکی اسناد بستری به بیمارستان ها و الزامات اجرای طرح فرآیند رسیدگی الکترونیکی به اسناد بستری با نظارت مستقیم معاونت درمان، مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه، روسای مراکز درمانی و مدیر کل بیمه سلامت استان اخذ گردید .
07:00 1398/05/12
مراسم تودیع مهندس متین رمضانی و معارفه مهندس حمید خردادی ، سرپرست مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور مسؤولین دانشگاه و کارشناسان مدیریت روابط عمومی دانشگاه ، مسؤولین گروه ها و کارشناسان ستادی این حوزه در دفتر این مدیریت برگزار شد .
به منظور ارتقاء کمی و کیفی شاخص های عملکردی دانشگاه در داشبورد گیل اوخان ؛
08:00 1398/05/08
در راستای برگزاری نشست های کمیته ارتقاء آمار دانشگاه که با هدف ارتقاء آمار در سازمان با رویکرد شناسایی ، ارزیابی و تحلیل شاخص های عملکردی دانشگاه در بستر داشبورد هوشمند مدیریتی گیل اوخان برگزار می شود ، بیست و دومین جلسه این کمیته با محوریت اضافه نمودن شاخص های آموزشی و بررسی سامانه طبیب در دفتر مدیریت آمار وفناوری اطلاعات دانشگاه تشکیل گردید .
در راستای اهداف راهبردی دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛
08:00 1398/04/25
به منظور بررسی و ارزیابی میزان تحقق اهداف کمی و کیفی سنجه های راهبردی حوزه آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه ،هفتمین نشست هم اندیشی شورای راهبردی این حوزه با حضور مدیر آمار و فناوری اطلاعات و مسؤولین سنجه و مسؤولین پایش در دفتر این مدیریت تشکیل گردید.
به منظور توانمند سازی و ارتقاء سطح دانش کارکنان ؛
12:25 1397/11/09
کارگاه بازآموزی آشنایی با پورتال دانشگاه با هدف آشنایی کارکنان برای خدمات الکترونیکی، فرآیندهای سازمانی الکترونیکی و ارتقاء سطح دانش فنی مسئولین واحد پورتال مراکز آموزشی درمانی رشت و مراکز درمانی شهرستانهای تابعه دانشگاه در سالن اجلاس معاونت توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه برگزار شد.
به منظور نظارت بر فرآیندهای حوزه IT واحدهای تابعه دانشگاه ؛
08:46 1397/09/18
با هماهنگی مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه نشست مشترکی به منظور ارزیابی عملکرد و مدیریت بهینه سامانه ها و فرآیندهای حوزه IT در دانشگاه ، با حضور نمایندگان IT معاونت ها، دانشکده ها ، مدیریت ها و شبکه های بهداشت و درمان شهرستان ها در دفتر این مدیریت برگزار شد.
به منظور هم اندیشی در اجرای نظام ارجاع الکترونیک ؛
11:13 1397/09/13
به منظور بررسی فرایندها و روند اجرای پروژه نظام ارجاع الکترونیک سلامت در سطح مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه ، تیم تخصصی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز طی یک نشست هم اندیشی از تجربیات کمیته تخصصی پروژه مارلیک در اجرای این طرح مهم به عنوان یک دانشگاه پیشرو و موفق استفاده نموده و ضمن گفت و گو با مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی گیلان به عنوان یکی از اصلی ترین صاحبان فرآیند پروژه " مارلیک " در خصوص نحوه استقرار ، زیر ساخت ها ، آموزش و اجرای بهینه سه سطح نظام ارجاع الکترونیک در استان گیلان را بررسی نمودند.
در راستای نظارت برعملکرد واحد های تابعه دانشگاه ؛
14:02 1397/09/12
دکتر یوسف زاده چابک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان روز دوشنبه 12 ام آذر ماه سال جاری از مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه بازدید به عمل آورده و طی یک ارزیابی اختصاصی و گفت و گو با کارکنان این حوزه ، از نزدیک در جریان عملکرد این مدیریت قرار گرفت. دراین بازدید که با حضور مدیر روابط عمومی دانشگاه و هیات همراه انجام شد، دکتر یوسف زاده چابک در خصوص اهمیت فرآیندهای مرتبط با حوزه آمار و فناوری اطلاعات در راستای رسیدن به اهداف کلان دانشگاه با نظارت و مرجعیت این حوزه تاکید ویژه داشت .

javascript slider

       
 
 
آمار مراجعات
آمار این صفحه  امروز:   77  دیروز:   38  کل مراجعات:   96365