جستجو:  
سه شنبه 26 شهریور 1398
Demo2 third Demo2 third Demo2 third
مدیریت آمار و فناوری دانشگاه
اخبار و تازه ها  
 
Rss
08:00 1398/06/24
فرایندهای مربوط به مباحث نظام ارجاع الکترونیک و نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی با حضور کارشناسان ستادی روز شنبه ،بیست و سوم شهریور ماه امسال در دفتر مدیریت آمار مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
08:00 1398/06/16
در راستای توسعه پرونده الکترونیک سلامت نشست مشترکی با حضور نمایندگان معاونت های درمان ،تجهیزات پزشکی غذا و دارو در دفتر مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه برگزار گردید .
15:02 1398/06/13
در راستای توسعه پرونده الکترونیک سلامت جلسه هم اندیشی با حضور نمایندگان حوزه های درمان، بهداشتی و کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بعثت در دفتر مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه برگزار گردید.
07:59 1398/06/13
هفت طرح تهیه شده توسط اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان به منظور استفاده از فعالین حوزه فاوا ارائه می گردد
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند ؛
09:57 1398/06/04
طی یک نشست به مناسبت نکوداشت هفته دولت و تجلیل از کارمندان که با حضور مهندس حمید خردادی سرپرست مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه ،رؤسای گروه ها و کارمندان این حوزه در دفتر این مدیریت برگزار گردید، از تمامی کارکنان این مجموعه تقدیر به عمل آمد.
در راستای استقرار و اجرای پروژه ملی پرونده الکترونیک سلامت ؛
15:23 1398/05/23
به منظور استقرار و اجرای پروژه ملی پرونده الکترونیک سلامت در سطح استان گیلان و در راستای تحقق اجرای طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی ؛ کارگاه یک روزه استقرار نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی با حضور معاون فناوری اطلاعات مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت و هیات همراه و سرپرست مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه ، معاون غذا و دارو و مسؤولین بیمه سلامت و تامین اجتماعی ، پزشکان، داروسازان و مسئولین فنی داروخانه های استان برگزارشد .
به منظور توانمند سازی و ارتقاء سطح دانش کارکنان ؛
08:00 1398/02/15
کارگاه بازآموزی آشنایی با پورتال دانشگاه با هدف آشنایی کارکنان برای خدمات الکترونیکی، فرآیندهای سازمانی الکترونیکی و ارتقاء سطح دانش فنی مسئولین واحد پورتال مراکز آموزشی درمانی و پژوهشی رشت و مراکز درمانی و شبکه های بهداشت و درمان شهرستانها در سالن اجلاس معاونت توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه برگزار شد.
در راستای نظارت برعملکرد واحد های تابعه دانشگاه ؛
14:02 1397/09/12
دکتر یوسف زاده چابک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان روز دوشنبه 12 ام آذر ماه سال جاری از مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه بازدید به عمل آورده و طی یک ارزیابی اختصاصی و گفت و گو با کارکنان این حوزه ، از نزدیک در جریان عملکرد این مدیریت قرار گرفت. دراین بازدید که با حضور مدیر روابط عمومی دانشگاه و هیات همراه انجام شد، دکتر یوسف زاده چابک در خصوص اهمیت فرآیندهای مرتبط با حوزه آمار و فناوری اطلاعات در راستای رسیدن به اهداف کلان دانشگاه با نظارت و مرجعیت این حوزه تاکید ویژه داشت .
در راستای نظارت برفرآیندها و استقرار پروژه مارلیک در دانشگاه ؛
10:24 1397/09/11
به منظور نظارت بر فرایندها و روند اجرای پروژه مارلیک در سطح مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه و به منظور تسریع در توسعه زیر ساخت و اجرای بهینه نظام ارجاع الکترونیک، مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی گیلان به اتفاق تیم ستادی نظام ارجاع الکترونیک ، مدیر شبکه بهداشت و درمان و کارشناسان IT شبکه بهداشت و بیمارستان از شبکه بهداشت و درمان شهرستان تالش بازدید نمودند .
در راستای نظارت برفرآیندها و استقرار پروژه مارلیک در دانشگاه ؛
10:18 1397/09/07
در راستای نظارت بر فرایندها و استقرار پروژه مارلیک در سطح مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه و به منظور تسریع در توسعه زیر ساخت و بهبود ارایه خدمات الکترونیک، مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی گیلان به اتفاق تیم ستادی نظام ارجاع الکترونیک ، مدیر شبکه بهداشت و درمان و کارشناس IT از بیمارستان کوثر آستانه بازدید نمودند .

javascript slider

       
 
 
آمار مراجعات
آمار این صفحه  امروز:   56  دیروز:   127  کل مراجعات:   98063