یکشنبه 28 بهمن 1397
EN
تاریخ 1397/06/27     تعداد دفعات مشاهده 181 بار     ساعت 10:00:12     گروه خبري بیمارستان امام خمینی صومعه سرا

معاون درمان وزارت بهداشت، با حضور در شهرستان صومعه سرا، زیرساخت های نظام ارجاع در این شهرستان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ دکتر جان بابایی - معاون درمان وزارت بهداشت، به همراه نماینده شهرستان صومعه سرا در مجلس، ریاست و مسوولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، زیرساخت های نظام ارجاع در این شهرستان را مورد بررسی قرار داد. دکتر جان بابایی در این برنامه، ضمن بازدید از روند استقرار نظام ارجاع الکترونیک در شهرستان صومعه سرا از زحمات ریاست دانشگاه و تیم اجرایی این پروژه که دلسوزانه و صبورانه برای ارتقای سلامت مردم تلاش می کنند، تقدیر کرد و از اجرای این برنامه در صومعه سرا به عنوان یک برنامه موفق در دانشگاه علوم پزشکی گیلان و دانشگاه های علوم پزشکی کشور، یاد کرد.

پروژه نظام ارجاع الکترونیک یکی از برنامه های استراتژیک دانشگاه علوم پزشکی گیلان است که از اوایل تابستان امسال در دستور کار دانشگاه قرار گرفت و در گام نخست، در کمتر از دو ماه، در دو شهرستان صومعه سرا و ماسال به صورت پایلوت اجرا شد. در حال حاضر، با اجرای این طرح در شهرستان صومعه سرا بیش از هزار نفر از مزایای این طرح بهره مند شده اند.

بی شک، همت، تغییر و بازنگری در فرایندها، لازمه استقرار طرح نظام ارجاع در گیلان است و خودباوری بر پتانسیل ها و ظرفیت های دانشگاه می تواند در این زمینه مثمر ثمر باشد. در این راستا، ظرفیت اجرای کامل این طرح در تمام شهرستان های گیلان وجود دارد.

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :