چهارشنبه 21 آذر 1397
EN
تاریخ 1397/06/04     تعداد دفعات مشاهده 157 بار     ساعت 09:28:48     گروه خبري بیمارستان امام خمینی صومعه سرا

استاندار گیلان به همراه فرماندار و نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس، با حضور در بیمارستان امام خمینی (ره) صومعه سرا، ضمن عیادت از بیماران و تبریک عید سعید قربان، از تلاش شبانه روزی کارکنان بیمارستان برای ارایه خدمت به مردم، تقدیر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ استاندار گیلان به همراه فرماندار و نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس، صبح امروز -چهار شنبه، با حضور در بیمارستان امام خمینی (ره) صومعه سرا، ضمن عیادت از بیماران و تبریک عید سعید قربان، از نردیک روند ارایه خدمت در این مرکز درمانی را مورد بررسی قرار داد و از تلاش شبانه روزی کارکنان بیمارستان برای ارایه خدمت به مردم، تقدیر کرد.

در ادامه برنامه، طی برگزاری جلسه ای با حضور مسوولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، نیازمندی های بهداشتی درمانی شهرستان صومعه سرا مورد بررسی قرار گرفت. تاکید بر ضرورت تکمیل بخش اورژانس این بیمارستان و تامین نیروی انسانی متخصص، به ویژه در ایام تعطیل و شیفت شب، از موارد حایز اهمیت در این جلسه بود. همچنین، دکتر سالاری نسبت به اجرای موفقیت آمیز طرح نظام ارجاع در شهرستان صومعه سرا و تعمیم این طرح به کل کشور، ابراز امیدواری کرد. در این برنامه، معاون درمان و اجتماعی دانشگاه، مدیریت پرستاری، مدیر شبکه بهداشت شهرستان و ریاست بیمارستان نیز حضور داشتند.

شهرستان صومعه سرا در ۲۵ کیلومتری غرب شهرستان رشت واقع شده است.
نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :