جستجو:  
پنجشنبه 10 فروردین 1396
چهارمین کمیته بهداشت کارگروه سلامت در حوادث غیرمترقبه مورخ 16/11/95 با حضور معاون بهداشتی دانشگاه ، معاون فنی و اعضای کمیته، در این معاونت تشکیل گردید. در این جلسه هر یک از مدیران و کارشناسان مسئول واحدها به شرح اقدامات و عملکرد واحد تخصصی خود در ارتباط با بارش برف اخیر پرداختند.

چهارمین کمیته بهداشت کارگروه سلامت در حوادث غیرمترقبه مورخ 16/11/95 با حضور معاون بهداشتی دانشگاه، معاون فنی و اعضای کمیته، در این معاونت تشکیل گردید. در این جلسه هر یک از مدیران و کارشناسان مسئول واحدها به شرح اقدامات و عملکرد واحد تخصصی خود در ارتباط با بارش برف اخیر پرداختند. ظرفیت های موجود و نقاط قابل ارتقاء و راهکارهای پیشنهادی مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.

اهم فعالیت های مطرح شده در این زمینه شامل هماهنگی در زمینه خط نجات مادر و کودک، هماهنگی با دستگاههای اجرایی، بررسی وضعیت و انتقال واکسن ها از خانه های بهداشت به مراکز شهرستان، بررسی وضعیت مراکز ارایه دهنده خدمت بویژه مراکز بیتوته، نظارت بر توزیع مواد غذایی و آب سالم، روند تشکیل سامانه فرماندهی حادثه در مراکز و تشکیل تیم حمایت روانی –اجتماعی در بلایا، برنامه ریزی جهت حضور کشیک در شرایط اضطراری و بود.

    گروه خبري   :   اخبار معاونت بهداشتی
تاریخ    :   1395/11/16
تعداد دفعات مشاهده    :   169 بار
ساعت    :   14:59:56
نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :