جستجو:  
جمعه 31 فروردین 1397
تاریخ 1395/11/16     تعداد دفعات مشاهده 1013 بار     ساعت 14:59:56     گروه خبري اخبار معاونت بهداشتی

چهارمین کمیته بهداشت کارگروه سلامت در حوادث غیرمترقبه مورخ 16/11/95 با حضور معاون بهداشتی دانشگاه ، معاون فنی و اعضای کمیته، در این معاونت تشکیل گردید. در این جلسه هر یک از مدیران و کارشناسان مسئول واحدها به شرح اقدامات و عملکرد واحد تخصصی خود در ارتباط با بارش برف اخیر پرداختند.

چهارمین کمیته بهداشت کارگروه سلامت در حوادث غیرمترقبه مورخ 16/11/95 با حضور معاون بهداشتی دانشگاه، معاون فنی و اعضای کمیته، در این معاونت تشکیل گردید. در این جلسه هر یک از مدیران و کارشناسان مسئول واحدها به شرح اقدامات و عملکرد واحد تخصصی خود در ارتباط با بارش برف اخیر پرداختند. ظرفیت های موجود و نقاط قابل ارتقاء و راهکارهای پیشنهادی مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.

اهم فعالیت های مطرح شده در این زمینه شامل هماهنگی در زمینه خط نجات مادر و کودک، هماهنگی با دستگاههای اجرایی، بررسی وضعیت و انتقال واکسن ها از خانه های بهداشت به مراکز شهرستان، بررسی وضعیت مراکز ارایه دهنده خدمت بویژه مراکز بیتوته، نظارت بر توزیع مواد غذایی و آب سالم، روند تشکیل سامانه فرماندهی حادثه در مراکز و تشکیل تیم حمایت روانی –اجتماعی در بلایا، برنامه ریزی جهت حضور کشیک در شرایط اضطراری و بود.

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :