جستجو:  
سه شنبه 3 بهمن 1396
Untitled Page
Demo2 third

توسط مدیریت سلامت محیط و کار دانشگاه
08:59:52 1396/11/01
جهت ارتقاء آگاهی کارشناسان مسئول واحدبهداشت حرفه ای ومسئول برنامه ساماندهی روشنایی محیط کار شاغل در مراکز بهداشت شهرستان های استان ، کارگاه بازآموزی ارزیابی روشنایی درمحیط کار در تاریخ 1396/10/25 در سالن کنفرانس معاونت بهداشتی دانشگاه با حضور کلیه کارشناسان مسئول بهداشت حرفه ای ومسئول برنامه برگزار شد.
بسیج آموزشی چاقی یا سلامتی؟ انتخاب با شماست ( 15 دی لغایت 30 دی ماه 1396)
14:26:31 1396/10/30
باتوجه به نام گزاری شانزدهمین روز بسیج آموزشی تغذیه با عنوان نقش بهداشت روان در درپیشگیری و کنترل چاقی توضیحاتی در این خصوص جهت استفاده عموم بدین شرح ارائه می گردد: تصویری که افراد از خود دارند تاثیر بسزایی بر اعتماد به نفس و حرمت نفس دارد. افرادیکه که مبتلا به افزایش وزن هستند اکثر اوقات برای اینکه احساس خوبی را تجربه کنند به خوردن افراطی روی می آورند و در مواقعی که باید خود را کنترل کنند قادر به آن نیستند. آدم های چاق اکثرا برای رسیدن به آرامش و کنترل هیجانات منفی خود بیشتر غذا میخورند. در نتیجه آرامش درونی را که یکی از شرط های سلامت روان است را به بهای اضافه وزن برای خود به دست می آورند .
بسیج آموزشی چاقی یا سلامتی؟ انتخاب با شماست ( 15 دی لغایت 30 دی ماه 1396)
13:23:09 1396/10/29
باتوجه به نام گزاری پانزدهمین روز بسیج آموزشی تغذیه با عنوان نقش سفیران سلامت در خودمراقبتی و کنترل چاقی توضیحاتی در این خصوص جهت استفاده عموم بدین شرح ارائه می گردد: واقعیت آنست که در عصر حاضر، روند تغییر ساختار جمعیتی، الگوی بیماری‌ها و گذارآن از واگیر به غیر واگیر و حرکت از درمان قطعی بیماری‌ها به مراقبت مادام العمرو فشار مالی بی‌سابقه‌ای که بر سیستم ارائه خدمات عمومی تحمیل شده ما را نیازمند ارائه رویکردی جدید و متفاوت برای مراقبت بهتر و متناسب با نیازهای مردم حال و آینده می‌سازد. مردم در این رویکرد مردم به عنوان خالقان سلامت، کنترل بیشتری بر سلامت خود خواهند داشت و مراقبت‌های جامع به‌جای مراقبت‌های پراکنده و نامنسجم توسعه می‌یابد و منابع موجود در جامعه که می‌توانند حامی تغییرات مورد نیاز برای ارتقای سلامت باشند، بیش از پیش مورد توجه قرار می‌گیرند.
بسیج آموزشی چاقی یا سلامتی؟ انتخاب با شماست ( 15 دی لغایت 30 دی ماه 1396)
09:54:25 1396/10/28
باتوجه به نام گزاری چهاردهمین روز بسیج آموزشی تغذیه با عنوان نقش تغذیه سالم در مهدکودک ها برای پیشگیری و کنترل چاقی توضیحاتی در این خصوص جهت استفاده عموم بدین شرح ارائه می گردد: در طی سالهای اول زندگی به ویژه دو سال اول زندگی بیشترین رشد سلول های مغزی رخ می دهد و ارتباطات عصبی شکل می گیرد که اثرات مطلوبی بر توانایی های یادگیری در سال های آتی خواهد داشت و تغذیه صحیح کودک نقش مهمی در رشد و تکامل او دارد.
بسیج آموزشی چاقی یا سلامتی؟ انتخاب با شماست ( 15 دی لغایت 30 دی ماه 1396)
13:39:45 1396/10/27
باتوجه به نام گزاری سیزدهمین روز بسیج آموزشی تغذیه با عنوان نقش صنوف در تهیه و توزیع غذای سالم توضیحاتی در این خصوص جهت استفاده عموم بدین شرح ارائه می گردد: از مواردی‌ که‌ در سلامت‌ افراد جامعه‌ دخالت‌ ویژه دارند، مراکز تولید، توزیع و عرضه مواد خوردنی، آشامیدنی و اماکن‌ عمومی‌ می باشند.‌ هرچند وجود اماکن عمومی و مراکز تولید، توزیع و عرضه مواد غذایی برای تامین بخشی از احتیاجات اجتماعی و غذایی و رفاه هرچه بیشتر انسان ضروری است لیکن در صورت عدم رعایت مقررات و الزامات بهداشتی ، می‌تواند بطور مستقیم بر سلامت انسان تاثیر گذارد لذا این‌ مراکز و اماکن باید معیارهای‌ بهسازی‌ و بهداشتی‌ را رعایت نمایند.
 
     
 
 
 
آمار مراجعات
آمار این صفحه  امروز:   6  دیروز:   80  کل مراجعات:   234199