جستجو:  
پنجشنبه 10 مهر 1399
 
 
معرفی
چاپ
New Page 1
کانون شکوفایی خلاقیت مرکز رشد فروردین ماه سال جاری در راستای همکاری مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی گیلان با پارک علم و فناوری گیلان در مجتمع فناوری‌های پیشرفته پزشکی افتتاح شد.
 
کانون شکوفایی خلاقیت با هدف حمایت از قشر دانشجو در جهت توسعه و ترویج فرهنگ خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی در نسل جوان، تسریع در تبدیل ایده‌ها به محصول و ورود دانشجویان به محیط کار بعد از تحصیل شکل گرفت.
 
تهیه برنامه و تعیین اهداف برای جهت‌دهی به پروژه‌های دانشجویی، ارتباط با صنعت برای دستیابی به پروژه‌های مورد نیاز صنعت و ابلاغ آن به دانشگاه‌ها، برگزاری دوره‌های آموزشی برای توانمندسازی فرهنگ نوآوری و کارآفرینی مبتنی بر نوآوری، کمک به نوآوران برای شرکت در رویداد‌های ملی و بین المللی، شناسایی دانشجویان خلاق و پرورش خلاقیت و هدایت آن‌ها، ایجاد کارگاهی با تجهیزات و امکانات برای بهره‌گیری دانشجویان و اساتید برای تبدیل ایده به محصول از مهم ترین وظایف کانون شکوفایی و خلاقیت است.
 
با راه اندازی کانون شکوفایی فرصت ارزشمندی برای هم افزایی در شکل گیری توسعه مبتنی بر علم و فناوری با رویکرد سلامت فراهم آمده که در راستای ایجاد دانشگاه‌های پیشرو نسل سوم گامی موثر خواهد بود. تا کنون چندین طرح در کانون خلاقیت و شکوفایی به بهره برداری رسیده است.

 

 

تاریخ آخرین به روزرسانی : 1397/07/07
 
     
 
 
آمار مراجعات
مهمان :  0
عضو :  0
کل مراجعات :  115
امروز :  1
دیروز :  0